Syn Bogdana doprowadził do tragedii. Fani Na Wspólnej we łzach

Syn Bogdana doprowadził do tragedii. Fani Na Wspólnej we łzach Źródło: Screen/youtube/TVN Series

"Na Wspólnej" przygotowało dla swoich widzów coś niewiarygodnego. Syn Bogdana swoim zachowaniem doprowadził do prawdziwej tragedii. Bohater serialu targnie się na swoje życie.

"Na Wspólnej" od lat zachwyca miliony Polaków zaskakującymi scenariuszami oraz nagłymi zwrotami akcji, których nigdy nie da się przewidzieć. Twórcy stają na głowach, by utrzymywać fanów w napięciu podczas oczekiwania na kolejny, wstrząsający odcinek. Choć na ekranach raz po raz dochodzi do niewyobrażalnych sytuacji, takiego czegoś jednak jeszcze nie było. 

Okazuje się, że już w najbliższym odcinku serialu zobaczymy w "Na Wspólnej" coś naprawdę przerażającego. Przed kamerami hitu TVN dojdzie do zaskakującej sceny, po której syn Bogdana straci cierpliwość i doprowadzi do niewyobrażalnej tragedii. Młody bohater serialu mógł umrzeć w rozrywający serce sposób. 

Kontrowersyjny pocałunek zniszczy życie syna Bogdana

Franek i Czarek wspólnymi siłami wywalczą trzecie miejsce na podium w konkursie, który będzie miał miejsce na konwencie fanów gry historycznej. Bardzo ich to ucieszy i w przypływie emocje zaczną razem skakać i się przytulać, gdy nagle dojdzie do zaskakującej sytuacji. 

Czarek bez ostrzeżenia będzie próbował pocałować swojego przyjaciela, co wstrząśnie synem Bogdana. Niestety cała sytuacja zostanie nagrana, a filmik trafi do sieci i wywoła gigantyczny skandal. Przyjaciele staną się wielkim pośmiewiskiem, a Berg nie będzie mógł znieść myśli, że znajomi ze szkoły mają go za geja. Będzie starał się zrobić wszystko, by odbudować swój wizerunek i stwierdzi, że najlepszym sposobem, by odzyskać twarz, będzie pobicie Czarka na oczach wszystkich. Niestety będzie niosło to za sobą tragiczne konsekwencje. 

Młody bohater "Na Wspólnej" doprowadzi do tragedii

Czarek zostanie upokorzony, syn Bogdana jednak dalej będzie czuł się potwornie. Dodatkowo zraniony chłopak nie wytrzyma presji znajomych oraz odrzucenia przez przyjaciela, przez co będzie próbował popełnić samobójstwo. 

Na szczęście uda się go uratować, jednak czy Franek zrozumie, że ta tragedia wydarzyła się właśnie przez niego? Bogdan będzie miał przeczucie, że jego syn może mieć z tym coś wspólnego, lecz nie wiadomo, czy uda mu się dogadać z synem i wytłumaczyć mu, dlaczego zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie. Cała sytuacja skończyć się mogła dużo gorzej, na przeprosiny Czarek jednak jeszcze trochę będzie musiał poczekać. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Super Express

Następny artykuł