Uwielbiana bohaterka "Na Wspólnej" straciła syna? Dramat

Uwielbiana bohaterka "Na Wspólnej" straciła syna? Dramat Źródło: Fot. Instagram/Na Wspólnej

"Na Wspólnej" znów zaskakuje swoich widzów. Już w najbliższych odcinkach czeka nas coś naprawdę przerażającego. Uwielbiana przez wszystkich bohaterka może stracić ukochanego syna. Na ekranach rozegra się prawdziwy dramat.

"Na Wspólnej" od lat robi wszystko, by utrzymać opinię jednego z najchętniej oglądanych polskich seriali, co udaje mu się dzięki kreatywnym i nieprzewidywalnym scenariuszom. Na naszych oczach dochodzi do spektakularnych zwrotów akcji, które wbijają widzów w fotele, zapewniając jednocześnie stacji TVN imponujące dochody. 

Teraz po raz kolejny twórcy wpadli na niewiarygodny pomysł, który z pewnością wstrząśnie wszystkimi widzami. Uwielbiana bohaterka serialu, Marta, może stracić swojego ukochanego syna Ksawerego, a wszystko przez jego bezmyślne wybryki. Na ekranach rozegra się prawdziwy dramat, przez który miliony Polaków wstrzymają oddech. 

Marta z "Na Wspólnej" nie może dać sobie rady z synem Ksawerym. Wpadł na kolejny, szalony pomysł

Ksaweremu od pewnego czasu przychodzą do głowy coraz bardziej nieprawdopodobne pomysły, które przerażają jego matkę Martę. Tym razem jednak to nie on będzie inicjatorem skandalicznych wydarzeń, a jego kolega, który namówi go do kradzieży butelki whisky z baru Ziębów. 

Chłopcy naprawdę zdecydują się na ten skandaliczny krok i nawet uda im się zwędzić alkohol, jednak nie przemyślą miejsca, w którym zdecydują się trunek spożywać. Maria bardzo szybko zauważy pijanych młodzieńców i zawiadomi odpowiednie osoby. Marta po tej sytuacji już całkiem straci cierpliwość do ukochanego potomka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bohaterka straci ukochanego syna? Ksawery sam chce odejść do swojego ojca

Uwielbiana bohaterka "Na Wspólnej" nie będzie wiedziała, co dalej robić ze swoim synkiem. Będzie tak zdesperowana, że zadzwoni do swojego byłego męża, to jednak nie okaże się dobrym krokiem. Ksawery wykorzysta sytuację i stwierdzi, że czuje się opuszczony przez mamę. Ostatecznie dojdzie do wniosku, że wolałby mieszkać z ojcem. 

Jego słowa będą niewiarygodnym ciosem dla Marty, która poczuje, że właśnie straciła miłość i zaufanie ukochanego synka. Jakby tego było mało, Filip zasugeruje, że rzeczywiście mógłby się zająć chłopakiem. Czy ostatecznie dojdzie do takiego rozwiązania tej sprawy, a Ksawery wyprowadzi się od matki? A może para znów się zejdzie, by wspólnie zapanować nad szalejącym chłopcem? Na odpowiedzi na te pytania widzom przyjdzie jeszcze trochę poczekać. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antek Królikowski pokazał PIĘKNĄ dziewczynę! Fani są WNIEBOWZIĘCI: "Nareszcie jakaś normalna dziewczyna"
  2. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News