Serialowy Roman z "Na Wspólnej" jest tajemniczym mężczyzną. Zaskakujące informacje o synu aktora

Serialowy Roman z "Na Wspólnej" jest tajemniczym mężczyzną. Zaskakujące informacje o synu aktora Źródło: Facebook/Na Wspólnej

"Na Wspólnej" to serial, który rozkochał w sobie widzów wiele lat temu. Serialowy Roman jest postacią szczególnie lubianą przez fanów produkcji. Aktor wcielający się w tę postać to bardzo tajemnicza persona. Mało osób wie, kim jest jego syn.

"Na Wspólnej" to serial, który urzekł widzów TVN-u swoją swojskością i normalnością. Show nie byłby taki sam bez kultowej postaci Romana Hoffera. Aktor wcielający się w tę postać jest osobą niezwykle skrytą. Nawet fani produkcji mogą być zaskoczeni informacjami na temat syna gwiazdora. 

"Na Wspólnej" to przede wszystkim charakterystyczne postacie 

"Na Wspólnej" osiągnęło sukces w dużej mierze dzięki świetnie napisanym, charakterystycznym postaciom, które widzowie momentalnie pokochali. Roman Hoffer to bohater, który występuje w produkcji od samego początku. 

Polacy z łatwością utożsamili się z ojcem Marty i Kamila. Aktor odgrywający tę rolę, Waldemar Obłoza, w życiu prywatnym zdaje się podobny do Romana Hoffera. Jest raczej skryty i chroni swoją prywatność. Dopiero niedawno okazało się, kim jest jego syn.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Syn aktora 

Aktor ma dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa, a obecnie znajduje się w związku z aktorką Dorotą Zielińską. Jak się okazuje, teatralny gen jest silnie obecny w tej rodzinie. Ostatnio pojawiły się bowiem pewne doniesienia dotyczące syna gwiazdora. Ma on na imię Igor i chciałby pójść w ślady swojego sławnego ojca.

Fani serialu "Na Wspólnej" mogą być zaskoczeni informacją, że syn Obłozy ma już na koncie występ w hicie TVN-u. Zagrał bowiem epizodyczną rolę, która pojawiła się w kilku odcinkach. Wcielił się w postać Konrada, kolegi ze studiów Oli (postać grana przez Martę Wierzbicką). 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Niedawno Igor Obłoza pojawił się wraz ze swoim ojcem na premierze spektaklu "O co biega?". Trzeba przyznać, że potomek aktora jest bardzo podobny do niego. To, co łączy obu panów, to szczery, rozbrajający uśmiech. 31-latek ma na swoim koncie również mniejsze role w znanych filmach, takich jak "Wszystko, co kocham", "Satan spa", "Moja Australia", "Trzecia zapałka" czy "Pre Mortem". Kto wie, być może jego kariera jeszcze nie przeżyła swojego rozkwitu, a młody, zdolny artysta czeka na swoją przełomową rolę. 

Źródło: Facebook/Na Wspólnej 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W październiku WYŻSZA EMERYTURA! Znamy już kwoty podwyżek
  2. Nastolatka SKATOWANA przed szkołą. Okładała ją pięściami. Nikt jej nie pomógł [NAGRANIE]
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News