Takiego dramatu w "Na Wspólnej" nie było od początku istnienia serialu! Widzowie we łzach

Takiego dramatu w "Na Wspólnej" nie było od początku istnienia serialu! Widzowie we łzach

"Na Wspólnej" przynosi widzom w kolejnych odcinkach niespodziewany rozwój wydarzeń. Próba samobójcza w połączeniu z kalectwem i płomiennym romansem - takie połączenie elektryzuje widownię popularnego serialu.

Widzowie serialu "Na Wspólnej" na nudę w ostatnich odcinkach nie mogą narzekać. Elektryzujący fanów wątek romansu Olafa Kubickiego (granego przez Macieja Brzoska) i Ady (Wiktoria Wolańska) mógł zakończyć się wielką tragedią.

Romans i złamane serce w "Na Wspólnej". Będzie chciała popełnić samobójstwo!

Przypomnijmy - Olaf, szef dobrze prosperującej firmy i szczęśliwie zakochany, nawiązał romans ze swoją pracownicą. Serialowa Ada, pomimo że jest niewidomą, ujęła mężczyznę romantycznością i szczerością. Zakochała się na zabój w swoim szefie. Bliskość wyostrza jej zmysły, mimo że Ada ani na moment nie może zobaczyć ukochanego.

Sprawy wymykają się jednak Olafowi spod kontroli. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że jego środowisko wie o romansie. Padają pytania, czy jego żona nie domyśla się o jego drugiej relacji. W odcinku 2822 Olaf mówi Adzie, że nie chce już kolejnych wspólnych spotkań. Jego partnerka Magda spodziewa się dziecka, więc mężczyzna wyczuwa, że nie może dłużej tak "pogrywać". Reakcji zakochanej na zabój niewidomej nie mógł się jednak spodziewać. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zdesperowana zakochana

Ada nie może przeżyć, że dostała "kosza" od Olafa. W kolejnym odcinku... targnie się na swoje życie we własnym mieszkaniu. Takiego rozwoju akcji nie było od samego początku serialu jeszcze ani razu! Przed próbą samobójczą wyśle jednak wiadomość o takich zamiarach mężczyźnie. Wstrząśnięty takim obrotem spraw Olaf przybiegnie do mieszkania kobiety. Zdąży uratować Adę. Trafi ona do szpitala, gdzie będzie błagała Olafa o to, by z jej nie zostawiał. Jak zapowiada serwis Superseriale.se.pl Ada będzie tak zdeterminowana, że poinformuje obsługę szpitala, że Olaf jest jej... narzeczonym! Na tym nie zakończą się starania kobiety o atencję mężczyzny, przyszłego ojca. Jaką decyzję podejmie Kubicki? Odcinek 2823 serialu "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w poniedziałek 11 lutego, o godz. 20.15 w TVN. Nikt nie wątpi jednak, że wątek ten pozostawi widzów serialu we łzach. ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fani są bardzo zmartwieni. Z gwiazdą „Na Wspólnej” dzieje się coś strasznego
  2. Oni naprawdę to puścili na wizji! Fatalna wpadka w Na Wspólnej
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
  5. Lewandowska dostała propozycję od gwiazdora „Na wspólnej”. Nie mogła mu odmówić!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News