Uwielbiana aktorka odeszła z "Na Wspólnej". Szokująca reakcja fanów

Uwielbiana aktorka odeszła z "Na Wspólnej". Szokująca reakcja fanów Źródło: screen youtube.com/TVN Series

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Fani tej produkcji przechodzą teraz przez bardzo trudne chwile, a wszystko za sprawą odejścia jednej z aktorek oraz tego, w jaki sposób została potraktowana jej postać.

"Na Wspólnej" to jedna z czołowych produkcji stacji TVN. Serial swoją premierę jeszcze w 2003 roku i od samego początku okazał się gigantycznym hitem. Aktorzy w nim występujący bardzo szybko zyskali sobie przychylność widzów, a ciekawe wątki sprawiły, że przez te wszystkie lata serial nadal ogląda się z zapartym tchem. Niestety w ostatnich dniach w Internecie wybuchła prawdziwa burza wokół tej produkcji, a wszystko za sprawą odejścia Ilony Wrońskiej, która wcielała się w postać Kingi. Wczoraj bohaterkę zobaczyliśmy po raz ostatni.

Fani "Na Wspólnej" zdruzgotani

Postać Kingi towarzyszy nam od samego początku serialu. Przez ten czas aktorka bardzo mocno zapadła w pamięć fanom, którzy wprost nie wyobrażają sobie odcinków bez swojej ulubionej postaci. O odejściu aktorki dowiedzieliśmy się jeszcze w ubiegłym roku, ale jej wątek zostanie zakończony dopiero dzisiejszym odcinku. Samo odejście gwiazdy wywołało masę sprzeciwu ze strony internautów, którzy wręcz proszą aktorkę na jej mediach społecznościowych, aby tego nie robiła. - Nie mogę się z tym pogodzić. Wątek Kingi i Tymona tak świetnie się zapowiadał - pisze jedna z internautek. - Nie spodziewałam się, że tak to szybko się stanie. Na Wspólnej oglądam od wielu lat i ciężko mi wyobrazić sobie ten serial bez Pani - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dodatkowe kontrowersje wzbudza sposób, w jaki postać Kingi zniknie z serialu. Fanom bardzo się nie spodobał pomysł z brutalnym morderstwem, którego bohaterka padnie ofiarą. Wszystko zdarzy się w momencie, gdy Kinga pokłóci się ze swoim mężem. Następnie kobieta uda się na spotkanie z mężczyzną, który zgodził się wynająć jej mieszkanie. Niestety bohaterka padnie ofiarą psychopatycznego mordercy, a na jego ślad policja przez długi czas nie będzie mogła trafić. - Mogli to inaczej zrobić. Jak Michał miał guza, Kinga zrobiłaby dla niego wszystko, a teraz tak po prostu przestała go kochać... już mogła zapić się z Romanem - dodaje niezadowolona internautka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. TVN zarabia ASTRONOMICZNE kwoty na samej Magdzie Gessler. Szczęka opada
  2. Burza po programie Kuby Wojewódzkiego! Jego słowa o Smoleńsku oburzyły prawicę
  3. Julia Wieniawa niknie na naszych oczach! Co się stało?
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News