Będzie dym! Internauci znaleźli ukryty przekaz w Na Wspólnej?
Wiadomości Pikio - 7 Grudnia 2018

Będzie dym! Internauci znaleźli ukryty przekaz w Na Wspólnej?

Na wspólnej to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Czy nieskomplikowana fabuła i stali bohaterowie to klucz do sukcesu? A może chodzi tu o coś więcej - coś, czego nie widać na pierwszy rzut oka? Widzowie TVN dostrzegli jeden, istotny szczegół. Czyżby producenci serialu chcieli zawrzeć jakiś przekaz podprogowy?

Na wspólnej ma swoje stałe grono odbiorów. Oglądając serial przez wiele lat, człowiek staje się wyjątkowo wyczulony na wszelkie szczegóły, jakie są w nim przedstawiane. Jedna z fanek odkryła coś niesamowitego. Czy producenci serialu próbują wpoić swoim widzom pewne przekonania polityczne?

Na wspólnej upolitycznione? Widzowie w szoku

Jedna z sympatyczek serialu "Na wspólnej" zauważyła coś zadziwiającego. W jednej scenie, jako tło, przedstawiony został napis "Konstytucja", który obecnie kojarzony jest z ruchem społecznym KOD, czyli Komitetem Obrony Demokracji. - Oglądam "Na Wspólnej", scena w gabinecie dyrektorki szkoły. I co widzę? "Konstytucja" - napisała kobieta na swoim profilu na Instagramie. Sytuacja jest o tyle szokująca, że hasło "konstytucja" jest w ostatnim czasie traktowane jako manifest polityczny. Z takim napisem produkowane są specjalne koszulki, których noszenia nie powstydził się nawet Lech Wałęsa. Były prezydent identyfikuje się z KOD-em do tego stopnia, że w koszulce z napisem "konstytucja" pojawił się nawet na rozprawie sądowej wytoczonej przez Jarosława Kaczyńskiego, a także na pogrzebie George'a Busha.

Ogromne oburzenie w sieci

Widzowie serialu są źli o to, że próbuje im się narzucać konkretne idee polityczne. Zdaniem wielu osób takie manifesty są niedopuszczalne, a co więcej, powinny być surowo karane. Telenowele są przecież od tego, aby odprężać i zapewniać rozrywkę, a nie wpajać poglądy producentów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
- Co za żenada! Czy TVN wszędzie musi wciskać swoje 3 grosze?! Włączając serial chcę oglądać SERIAL, a nie politykę, którą już i tak rzygam! - napisała jedna z internautek. - Będzie dym! - krótko podsumował ktoś inny. Napis "konstytucja" budzi kontrowersje nawet w świecie polityki. Po tym, jak w sieci pojawiły się zdjęcia Lecha Wałęsy z pogrzebu George'a Busha, wylało się morze hejtu. Były prezydent stał się obiektem wielu drwin i szyderstw, które dotyczyły doboru jego garderoby. - Straszna kompromitacja. Do końca nie wierzyłam, że wystąpi w tej koszulce. Myślałam, że ktoś z polskiej delegacji wybije mu ten pomysł z głowy, jednak do takiej „zakutej pały ”trudno się przebić. W USA obowiązuje „funeral dress code” i jest bardzo rygorystycznie przestrzegany. Na pogrzebach tej rangi, ze względu na powagę sytuacji, nie przeprowadza się demonstracji politycznych. Taka demonstracja to profanacja pogrzebu, sponiewieranie pamięci o człowieku, któremu oddajemy ostatnia przysługę - napisała jedna z internautek.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. tvn screen na wspólnejPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. tvn screen na wspólnejZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia! Poseł PiS wjechał autem dzieci. Decyzja sądu jest skandaliczna
  2. Wielkie ostrzeżenie dla klientów! Kawałki metalu w popularnym produkcie
  3. Gwiazda Przyjaciółek potwornie upokorzona. Graficy stwierdzili, że jej uroda wymaga poprawek
  4. Ujawniono najważniejsze pismo polskiego ministerstwa! PiS się złamał, Polacy świętują
  5. Jak wygląda badanie ginekologiczne? Krok po kroku
Jolanta RutowiczTVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News