Bez nazwy-1
screen/youtube/TVN Series
Patryk Korzec - 30 Listopada 2018

Gwiazda Na wspólnej pozwała Polskę! Ma dość, przez to umierają ludzie

"Na Wspólnej" przez wszystkie lata emisji zyskało ogromną popularność i sympatię Polaków, którzy nie wyobrażają sobie tygodnia bez obejrzenia kolejnych perypetii ulubionych bohaterów. Aktorzy tam grający również zyskali szacunek, a ich zdanie respektowane jest przez miliony. Teraz jedna z największych gwiazd pozywa nasz kraj. 

"Na Wspólnej" emitowane jest przez jedną z największych telewizji w Polsce - TVN, już od blisko 16 lat, a mimo to wciąż cieszy się ogromnym uznaniem Polaków. Serial wciąż oglądają miliony Polaków, a twórcy podczas wymyślania kolejnych przygód bohaterów mają nie lada wyzwanie, nie mogą przecież zanudzić swoich widzów. Tak ogromna oglądalność wiąże się jednak również z potężną odpowiedzialnością - aktorzy kojarzeni z tą produkcją muszą uważać na słowa wypowiadane publicznie, odbić się one mogą bowiem bezpośrednio na postrzeganiu serialu. Ich głosu słuchają miliony, a teraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd straciła cierpliwość i zdecydowała się na bardzo poważny krok - pozywa nasze państwo oraz stolicę.

Gwiazda "Na Wspólnej" pozywa Polskę i Warszawę

Grażyna Wolszczak to bez wątpienia jedna z czołowych przedstawicielek serialu "Na Wspólnej". Przed kamerami wciela się w rolę uwielbianej Barbary Brzozowskiej, prywatnie jednak jest zaangażowaną działaczką społeczną, która zdecydowanie walczy o swoje prawa i nie zamierza przechodzić obojętnie obok problemów naszego kraju. Aktorka właśnie zdecydowała się na bardzo poważny krok - pozwała Skarb Państwa oraz miasto Warszawę za niewystarczającą walkę ze smogiem. Żąda teraz 5 tys. złotych odszkodowania, które przeznaczyć zamierza na cele społeczne. - Państwo ma obowiązek zapewnić obywatelowi dostęp do świeżego powietrza. Nie dajmy się truć, wdychamy przecież jakąś bombę biologiczno-chemiczną - mówi w rozmowie z Łukaszem Kijkiem. Jak sama mówi, "tu nie chodzi o pieniądze, ale o zwrócenie uwagi na problem oraz podniesienie świadomości społecznej", która w naszym kraju wciąż nie funkcjonuje na europejskim poziomie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
- Mam znajomych, do których dzwonię, bo mamy się spotkać, a oni mówią przepraszam leżę dziś pod oczyszczaczem powietrza. Alergicy mają jeszcze gorzej - motywuje swoje działania.

Nie tylko Grażyna Wolszczak zdecydowała się na ten krok

Jak się okazuje, gwiazda "Na Wspólnej" nie jest jedyną osobą, która zamierza walczyć o zdrowie nas wszystkich z rządem. Rozpoczęła się oficjalna akcja #pozywamsmog, w której wzięli udział również, m.in. Jerzy Stuhr, Zofia Czerwińska, Lesław Żurek czy Tomasz Sadlik. Grażyna Wolszczak jest jednak pierwszą osobą, której sprawa już wkrótce trafi na wokandę. Sąd rozpatrzyć ją ma już 10 stycznie 2019 roku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Dudy zniknęła z życia publicznego. Koszmarny powód
  2. Wojewódzki zakończy karierę. Ujawnił dokładną datę
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Minister ujawnia prywatny, brutalny sekret Kaczyńskiego. Będziecie w szoku
Tajner i WiśniewskiŻona Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o ich związku. Tego się nie spodziewaliśmy!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News