Fani Na Wspólnej są wściekli! Twórcy podjęli szokującą decyzję

Fani Na Wspólnej są wściekli! Twórcy podjęli szokującą decyzję

Fani Na Wspólnej są maksymalnie wściekli. Twórcy serialu podjęli szokującą decyzję. Tym samym ryzykują nawet utratę części widowni, której bardzo nie podoba się ich postępowanie.

Marek Zimiński nie zaskarbił sobie sympatii widzów wdając się w romans z dużo młodszą od siebie Natalią. Zniszczenie długoletniego małżeństwa oraz dziecko kochanki negatywnie wpłynęły na sympatię widzów do bohatera Na Wspólnej. Natalia, która straciła życie w wypadku, zostawiła bezradnego Marka ze swoim nowo narodzonym dzieckiem. Życie mężczyzny z dnia na dzień straciło sens. Chwilę po porzuceniu i utracie swojej pierwszejj rodziny, los pozbawił mężczyznę matki swojego dziecka. Ku uciesze Marka a wściekłości i zaskoczeniu fanów, twórcy kultowego już serialu postanowili przywrócić postać graną przez Laurę Breszkę w dość nieoczekiwany sposób. W odcinku 2737, którego emisja planowana jest pod koniec sierpnia, Zimiński nad grobem Natalii dostrzeże sobowtóra zmarłej kobiety. Postać wyróżniać się będzie jedynie fryzurą. Wbrew pierwotnemu podejrzeniu mężczyzny odnośnie halucynacji, kobieta okaże się być siostrą bliźniaczką jego zmarłej kochanki, wychowującą się w innym kraju. Fani są wściekli. Postać grana przez Breszkę nie przypadła im do gustu i cieszyli się, że zginęła. To, że aktorka powraca w takiej roli jest decyzją niespodziewaną i szokującą.

Na Wspólnej polską Modą na Sukces?

Serial cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością od ponad 15 lat. Wielu bohaterów produkcji dorastało na naszych oczach. Statystyki te nieubłaganie zbliżają serial do osiągnięć innej, najbardziej znanej na całym świecie opery mydlanej, Moda na sukces. Poza zdumiewającymi w liczbach statystykami, obie produkcje łączą także skomplikowane wątki. Jeśli wyobraźnia i kreatywność twórców Na Wspólnej nie będzie maleć, niedościgniona w mieszaniu relacji między postaciowych Moda na sukces niedługo będzie musiała ustąpić polskiemu serialowi w pomysłowości. Jak widać scenarzyści lubią przywracać do życia nie tylko zapomniane, ale także zmarłe postacie. A Wam który wątek serialu najbardziej przypadł do gustu?

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor znany z TVN-u nie żyje. Wstrząsające fakty ujrzały światło dzienne

ZOBACZ TAKŻE: Zaatakowano znienawidzoną gwiazdę TVN! Internauci pierwszy raz po jej stronie

ZOBACZ TAKŻE: Kurski zrobi z Kurdej-Szatan największą gwiazdę TVP. "Oficjalna propozycja"

TVN youtube.com/screen/TVN Na wspólnej fot. Facebook /@Na Wspólnej Kadr z serialu "Na Wspólnej"   Następny artykuł