Na Wspólnej, nowotwór dziecka gwiazdy
screen/YouTube/LOTTO Radość wygrywania
Wiadomości Pikio - 6 Maja 2019

Rak mózgu zaatakował 1,5 roczne dziecko gwiazdy "Na wspólnej". Dziś aktorka walczy o zdrowie innych potrzebujących

"Na Wspólnej" przyniosło jej olbrzymią popularność, jednak życie prywatne popularnej aktorki nie zawsze było usłane różami. Jej dziecko było chore na nowotwór. Dziś gwiazda jest świadoma skali problemu i wspiera inne osoby, które zmagają się z podobnymi problemami.

"Na Wspólnej" sprawiło, że stała się niezwykle rozpoznawalną i popularną postacią. Ewa Gorzelak - bo o niej mowa - nie miała jednak łatwego życia. Kilkanaście lat temu jej półtoraroczny syn zachorował na nowotwór mózgu. Lekarze bezradnie rozkładali ręce, ale matka nie zamierzała się poddać w walce o życie swojego ukochanego potomka.

Gwiazda serialu "Na Wspólnej" bardzo źle wspomina tamten okres. Przez prawie dwa lata nieustannie przebywała z Rysiem i śmiało można powiedzieć, że zamieszkała w Klinice Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Ogromnym wsparciem był dla niej mąż Zbigniew Dziduch, który w tym czasie troskliwie opiekował się starszym synem Frankiem. Na szczęście starania lekarzy przyniosły oczekiwany rezultat i syn powrócił do zdrowia. Teraz celebrytka jest świadoma powagi problemu i sama stara się pomagać potrzebującym.

Agnieszka Chylińska, kim jest mążWiemy, czym zajmuje się mąż Agnieszki Chylińskiej. Ogromne zaskoczenieCzytaj dalej

Syn gwiazdy serialu "Na Wspólnej" wygrał walkę z nowotworem

Syn gwiazdy serialu "Na Wspólnej" miał dużo szczęścia. Dziś po jego chorobie nie ma już śladu. Chłopak ma 17 lat i jest powodem do dumy dla swoich rodziców. Funkcjonuje tak samo, jak jego rówieśnicy:

- Mój Rysio jest przykładem tego, że nigdy nie należy tracić nadziei, bo nie wiadomo, co się wydarzy, w którą stronę to się potoczy - przyznała Ewa Gorzelak w jednym z wywiadów i podkreśliła, że organizm syna był nieustępliwy w walce z chorobą.

Dla aktorki nowotwór syna jest już wspomnieniem, jednak wciąż jest wrażliwa na dramaty rodziców, którzy na co dzień mierzą się z chorobami swoich pociech. Gwiazda TVN postanowiła wesprzeć ich w bardzo konkretny sposób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

m jak miłośćTych polskich artystów uwielbiała cała Polska. Umarli w zapomnieniuCzytaj dalej

Syn Ewy Gorzelak wygrał walkę z nowotworem. Dziś aktorka wspiera innych potrzebujących

Dziś Ewa Gorzelak jest prezesem fundacji "Nasze dzieci", która funkcjonuje przy Klinice Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" postanowiła w bardzo konkretny sposób pomagać chorym dzieciom i wspierać ich rodziców.

- Zapraszamy do przebywających w szpitalu dzieci znane osoby, mamy dogoterapię, a jesteśmy pierwszym oddziałem onkologicznym, który wpuścił psy na oddział. Pomagamy zbierać środki na wydatki związane z leczeniem - opowiada Ewa Gorzelak.

Aktorka jest szczęśliwa, że może pomagać innym. Nigdy nie przypuszczała, że stanie na czele fundacji, jednak z własnego doświadczenia zna dramaty, które rozgrywają się na szpitalnych salach i dlatego zrobi wszystko, aby skutecznie wspierać dzieci i ich rodziców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Położna pokazała, jak naprawdę wygląda pełne rozwarcie w czasie porodu. To jest straszne
  4. Tragiczne informacje dla fanów "Barw Szczęścia". Bohater brutalnie zamordowany
  5. Porażające informacje o porodzie Meghan Markle. Lekarze musieli podjąć trudną decyzję
  6. Nie żyje jeden z najsłynniejszych polskich aktorów. Pokochaliśmy go za kultowe filmy i serial na TVP, smutne informacje

świat według kiepskichBoczek z Kiepskich strasznie schudł przez paskudną chorobę. Metamorfozy, które wbijają w fotelCzytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News