Nie żyje kontrowersyjna postać serialu "Na Wspólnej". Kobieta usłyszała zarzut morderstwa i wylądowała za kratami

Nie żyje kontrowersyjna postać serialu "Na Wspólnej". Kobieta usłyszała zarzut morderstwa i wylądowała za kratami Źródło: YT/TVN

"Na Wspólnej" znów zaskakuje! Była próba gwałtu i morderstwo, a teraz znana, serialowa postać ląduje w więzieniu,

"Na Wspólnej" emitowane jest na antenie TVN od 2003 roku. W nowym odcinku dowiedzieliśmy się, jak przebiegła próba ratowania biznesu Hofferów przez Ilonę Zdybicką.

Ilona Zdybicka przyzna się Hofferowi, że naczelnik urzędu skarbowego - Wszoła zaprosił ją do swojego mieszkania. Kobieta planowała spróbować wręczyć łapówkę naczelnikowi i nagrać całe zajście, aby go wrobić w przestępstwo. Urzędnik miał połasić się na zawrotną kwotę pół miliona polskich złotych. 

"Na Wspólnej" - nieudany podstęp Ilony

Kiedy Zdybicka przyszła na miejsce, zaczekała na moment, aż urzędnik pójdzie po alkohol i przygotowała się do nagrania - otworzyła walizkę z pieniędzmi oraz włączyła nagrywanie w swoim telefonie. Natomiast Wszoła, widząc pieniądze, demaskuje podstęp i stwierdza, że nie bierze łapówek. Następnie planuje przeszukać Ilonę - znajduje przy niej telefon z włączonym trybem nagrywania.

Dochodzi do szarpaniny, podczas której Zdybicka traci bluzkę. Ta w próbie obrony, uderzy naczelnika skarbówki w policzek, który w odpowiedzi uderzy ją w twarz, w efekcie czego Ilona wyląduje na kanapie. Rozjuszony mężczyzna rzuci się na Zdybicką, a ta wolną ręką złapie ciężki świecznik i uderzy z nim z całej siły w głowę Wszoły.

Gdy oszołomiony Wszoła padnie na ziemię, Ilona wstaje i po chwili znowu upada - resztką sił urzędnik podcina kobietę i powala ją na podłogę. Zdybicka straci przytomność, a gdy ją odzyska, usłyszy tylko kręcącego się po pokoju obok Wszołę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Na Wspólnej" - zarzuty dla Zdybickiej

Chwilę po odzyskaniu przytomności, Ilona zabrała swoje rzeczy i czym prędzej uciekła z mieszkania urzędnika. Gdy opowie o wszystkim Michałowi, ten poradzi jej zgłoszenie sprawy na policję. Zgodnie z jego radą zgłosi się i złoży zeznania, oskarżając urzędnika o gwałt. 

Niedługo po zeznaniach, dojdą do kobiety wstrząsające wieści - Wszoła został znaleziony martwy i Zdybicka jest jedną z podejrzanych zabójstwa. W związku z tym, Ilona zostaje aresztowana z zarzutem spowodowania śmierci naczelnika skarbówki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

Źródło: Interia

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News