Największy dramat w
Patryk Korzec - 6 Grudnia 2018

Największy dramat w "Na Wspólnej" od lat. To może być koniec

"Na Wspólnej" nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. Jako jeden z najpopularniejszych seriali TVN musi gwarantować swoim widzom nagłe zwroty akcji i niespodziewane sytuacje, które nie pozwalają im się nudzić, tym razem jednak czeka ich prawdziwy dramat. Tak źle jeszcze nie było i może to być prawdziwy koniec. 

"Na Wspólnej" zbliża się powoli do magicznej granicy 3 tys. odcinków, co świadczy o jego ogromnej popularności i zainteresowaniu widzów. Polacy z niecierpliwością czekają na dalsze losy bohaterów produkcji, którzy już na stałe zagościli w ich życiu. Okazuje się jednak, że nadchodzące odcinki kultowego serialu TVN niosą ze sobą największy dramat w historii produkcji. Widzowie mogą spodziewać się czegoś zaskakującego i wstrząsającego, po czym może nastąpić ostateczny koniec.

Ostatnia próba ratowania wielkiej miłości w "Na Wspólnej"

Kinga, w którą wciela się Ilona Wrońska, przez wiele lat była jedną z ulubionych postaci produkcji. Fani ją wręcz uwielbiali, ostatnio jednak wszystko się zmieniło - kobieta odwróciła się od swojego męża Michała i chciała z czasem od niego odejść. On jednak robił wszystko, by nie dopuścić do takiego scenariusza - ostatecznie zapisał ich na terapię małżeńską. Pomysł może wydawać się dobry, problem jednak w tym, że nie poinformował o tym swojej małżonki. Kobieta będzie o to na niego wściekła, ostatecznie zgodzi się uczestniczyć w terapii, jednak przyjdzie na nią bardzo spóźniona. - Przyszłaś, to znaczy, że to wszystko jeszcze ma sens. Musimy tylko być cierpliwi - powie z nadzieją mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej

Czy to już koniec związku Michała i Kingi?

Biorąc pod uwagę zachowanie Kingi, w "Na Wspólnej" dojść może do ogromnego dramatu - zakończenia małżeństwa, które zachwycało fanów swoją miłością od samego początku i uważane było za najtrwalsze. Kobieta podchodzi do wszystkich działań skierowanych na ocalenie tego związku bardzo sceptycznie i nie wykazuje żadnego entuzjazmu. Można przypuszczać, że podejmując decyzję o zdradzaniu go z Tymonem, doszła do wniosku, że ich małżeństwo jest już skreślone. Michał wydaje się jej zbyt nudny i posępny w porównaniu do przebojowego i rozrywkowego kochanka. Już wkrótce okaże się, czy rzeczywiście dojdzie do rozwodu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Przyjaciółek szczerze o raku. Jej bohaterka zniknie z serialu?
  2. Tragiczne wyniki badań Kurdej-Szatan. Leczenie nie pomaga
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Paździoch z Kiepskich ujawnił swój koszmar. Toczy go okropna choroba
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News