Brutalne morderstwo w "Na Wspólnej". Widzowie wstrząśnięci

Brutalne morderstwo w "Na Wspólnej". Widzowie wstrząśnięci Źródło: screen/youtube/TVN Series

"Na Wspólnej" po raz kolejny zaskakuje wszystkich swoich fanów. Miliony Polaków przez ostatnie kilka odcinków w gigantycznym napięciu obserwowało losy jednej z uwielbianych par produkcji, a teraz okazuje się, że już wkrótce dojdzie do wyjątkowo brutalnego morderstwa, które wstrząśnie wszystkimi widzami. 

"Na Wspólnej" produkowane jest od tak wielu lat, że twórcy zdążyli doskonale poznać widzów i ich oczekiwania. Zgodnie z nimi bezustannie wymyślają nagłe zwroty akcji, ciężkie do przewidzenia scenariusze oraz przerażające historie, które sprawiają, że każdy odcinek wyczekiwany jest z ogromnym niepokojem. Teraz po raz kolejny "Na Wspólnej" przygotowało coś przerażającego, co na pewno wstrząśnie wszystkimi widzami. Przed kamerami TVN dojdzie do brutalnego morderstwa - zginie jedna z uwielbianych przez Polaków postaci, będąca twarzą całej produkcji.

Kultowa para "Na Wspólnej" podjęła ostateczną decyzję

Wszyscy fani od dawna czekają, aż Ilona Wrońska, która wciela się w Kingę Brzozowską, po raz ostatni wystąpi na ekranach telewizorów. Jakiś czas temu kobieta zadecydowała o zakończeniu swojej przygody z serialem, następstwem czego jest jej rozstanie z Michałem. Para była uwielbiana przez tysiące fanów, dlatego też wiadomość o rozwodzie wywołała potężny szok, jednak to nie koniec wstrząsających informacji. Kinga aktywnie poszukuje nowego mieszkania, by nie musieć już dłużej patrzeć na swojego dawnego ukochanego i zacząć życie od nowa. Jej ostatnie dni w głównej mierze pochłania wyszukiwanie nowych ogłoszeń i oglądanie nieruchomości, nic jednak nie zapowiada nadchodzącej tragedii, do której dojdzie w jednym z lokali.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy dojdzie do brutalnego morderstwa?

Gwiazda "Na Wspólnej" umówi się na oglądanie kolejnego mieszkania, jednak od początku intuicja podpowiadać jej będzie, że z właścicielem jest coś nie tak. Mężczyzna nie wzbudza zaufania i proponuje Kindze obejrzeć piwnicę, na co ona niestety się zgadza. Wtedy kontakt z nią się urywa, przestaje odpowiadać na telefony, a zaginięcie w końcu zgłasza na policję jej matka. Trop kobiety pojawia się dopiero w odcinku 2818, kiedy to w mieszkaniu, które oglądała, policjanci trafią na ślady krwi. Wszystko wskazuje na to, że doszło do wyjątkowo brutalnego morderstwa, po którym już nigdy nie zobaczymy Brzozowskiej na ekranach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Julia Wieniawa niknie na naszych oczach! Co się stało?
  2. Burza po programie Kuby Wojewódzkiego! Jego słowa o Smoleńsku oburzyły prawicę
  3. Magda Gessler w szokujących słowach o swoim pierwszym mężu. Tego nie spodziewał się nikt!
  4. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News