Brutalne morderstwo w "Na Wspólnej". Widzowie wstrząśnięci

Brutalne morderstwo w "Na Wspólnej". Widzowie wstrząśnięci Źródło: screen/youtube/TVN Series

"Na Wspólnej" po raz kolejny zaskakuje wszystkich swoich fanów. Miliony Polaków przez ostatnie kilka odcinków w gigantycznym napięciu obserwowało losy jednej z uwielbianych par produkcji, a teraz okazuje się, że już wkrótce dojdzie do wyjątkowo brutalnego morderstwa, które wstrząśnie wszystkimi widzami. 

"Na Wspólnej" produkowane jest od tak wielu lat, że twórcy zdążyli doskonale poznać widzów i ich oczekiwania. Zgodnie z nimi bezustannie wymyślają nagłe zwroty akcji, ciężkie do przewidzenia scenariusze oraz przerażające historie, które sprawiają, że każdy odcinek wyczekiwany jest z ogromnym niepokojem. Teraz po raz kolejny "Na Wspólnej" przygotowało coś przerażającego, co na pewno wstrząśnie wszystkimi widzami. Przed kamerami TVN dojdzie do brutalnego morderstwa - zginie jedna z uwielbianych przez Polaków postaci, będąca twarzą całej produkcji.

Kultowa para "Na Wspólnej" podjęła ostateczną decyzję

Wszyscy fani od dawna czekają, aż Ilona Wrońska, która wciela się w Kingę Brzozowską, po raz ostatni wystąpi na ekranach telewizorów. Jakiś czas temu kobieta zadecydowała o zakończeniu swojej przygody z serialem, następstwem czego jest jej rozstanie z Michałem. Para była uwielbiana przez tysiące fanów, dlatego też wiadomość o rozwodzie wywołała potężny szok, jednak to nie koniec wstrząsających informacji. Kinga aktywnie poszukuje nowego mieszkania, by nie musieć już dłużej patrzeć na swojego dawnego ukochanego i zacząć życie od nowa. Jej ostatnie dni w głównej mierze pochłania wyszukiwanie nowych ogłoszeń i oglądanie nieruchomości, nic jednak nie zapowiada nadchodzącej tragedii, do której dojdzie w jednym z lokali.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy dojdzie do brutalnego morderstwa?

Gwiazda "Na Wspólnej" umówi się na oglądanie kolejnego mieszkania, jednak od początku intuicja podpowiadać jej będzie, że z właścicielem jest coś nie tak. Mężczyzna nie wzbudza zaufania i proponuje Kindze obejrzeć piwnicę, na co ona niestety się zgadza. Wtedy kontakt z nią się urywa, przestaje odpowiadać na telefony, a zaginięcie w końcu zgłasza na policję jej matka. Trop kobiety pojawia się dopiero w odcinku 2818, kiedy to w mieszkaniu, które oglądała, policjanci trafią na ślady krwi. Wszystko wskazuje na to, że doszło do wyjątkowo brutalnego morderstwa, po którym już nigdy nie zobaczymy Brzozowskiej na ekranach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Julia Wieniawa niknie na naszych oczach! Co się stało?
  2. Burza po programie Kuby Wojewódzkiego! Jego słowa o Smoleńsku oburzyły prawicę
  3. Magda Gessler w szokujących słowach o swoim pierwszym mężu. Tego nie spodziewał się nikt!
  4. Ile waży Małgorzata Kożuchowska? Gwiazda uprawia nietypowy sport
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu