Oni naprawdę to puścili na wizji! Fatalna wpadka w Na Wspólnej

Oni naprawdę to puścili na wizji! Fatalna wpadka w Na Wspólnej

"Na Wspólnej" to najpopularniejszy serial telewizji TVN. Niestety, produkcja w ostatnim czasie popełniła wiele wpadek, które zauważyli widzowie. Osoby odpowiedzialne za montaż i emisję dopuściły się ogromnego niedopatrzenia.

"Na Wspólnej" pojawia się na antenie TVN już od piętnastu lat. Serial opisujący losy grupy przyjaciół z ulicy Wspólnej w Warszawie pomimo upływu lat nie traci na popularności. Najważniejszy serial stacji liczy sobie już ponad 2800 odcinków, które składają się na 17 serii. W ostatnim czasie losy bohaterów są naprawdę zawiłe i nieuwaga przy ich śledzeniu może poczynić poważne luki w rozumieniu ogólnej sytuacji. Obserwujemy gorące romanse, zdrady, a nawet powrót Romana Hoffera do nałogu - alkoholizmu.

Błyskawiczne zwroty akcji wydają się wpływać także na ekipę, zajmującą się produkcją serialu, która popełnia w ostatnim czasie sporo wpadek. Udaje się je zauważyć jedynie wnikliwym widzom.

Kolejna wpadka w "Na Wspólnej"

Kilka dni temu podczas jednej z ważniejszych dla fabuły scen, Olaf tłumaczył swojej narzeczonej Marcie swoją zdradę, której dopuścił się z niewidomą Adą. Rozmowa między kochankami odbyła się w kuchni, w której znajdują się oczywiście wszystkie niezbędne kuchenne sprzęty. Na nieszczęście ekipy wysoko umieszczony piekarnik posiada działające jak lustro drzwi, w których całkiem dobrze odbija się otoczenie. Niestety podczas ważnej dla Olafa i Marty rozmowy było widać w nim poruszające się w tle osoby, co mogło skutecznie odwrócić uwagę od sercowego dramatu bohaterów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie jest to oczywiście wpadka pokroju zegarka na nadgarstku Władysława Jagiełły (granego przez Emila Karewicza) w ekranizacji "Krzyżaków" z 1960 roku, czy nowoczesnych bloków widzianych w tle w pokazującym międzywojnie "Vabanku". Niewątpliwie jednak niedopatrzenie to wskazuje na pewne niedbalstwo, spowodowane być może szybkim tempem zdjęć i dużą liczbą odcinków emitowanych tygodniowo.

Co nowego w hitowym serialu TVN?

Najnowszy - 2805. odcinek serialu zapowiada się bardzo interesująco. Nie zabraknie w nim uśmiechów i łez. Danka i Marek zastanawiają się na tym, co powoduje rosnącą agresję Gosi. Błażej zdecyduje się na ostateczny krok w relacji z poniżającą go żoną, a Zimińska, która przebywa w szpitalu, zaszokuje widzów tym, że otworzy w nocy okno i stanie na jego parapecie, by podjąć próbę samobójczą. Niestety dla miłośników serialu premiera najnowszego odcinka nie odbędzie się dziś wieczorem (8.01.2019), a jutro. Powodem zmiany daty emisji jest gala wręczenie Paszportów "Polityki" 2018, którą poprowadzi Grażyna Torbicka i Jerzy Baczyński. Nagrody podczas 26. edycji wydarzenia przyznane zostaną w kilku kategoriach. Twórcy otrzymają statuetki za film, teatr, literaturę, muzykę popularną i poważną, sztukę wizualną i kulturę cyfrową. screenshot: TVNZOBACZ TAKŻE:
  1. Dziennikarz TVP był pośmiewiskiem całej Polski. Przechodzi do Polsatu, Polacy zastygli
  2. Choroba powaliła słynną aktorkę Polsatu. Bardzo smutne zdjęcie
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
  5. Ile zarabia Katarzyna Figura? Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie
źródło: superseriale.se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News