Kasia i Darek z Na Wspólnej. Czy para spodziewa się dziecka?

Kasia i Darek z Na Wspólnej. Czy para spodziewa się dziecka? Źródło: youtube.com/TVN Series

Na Wspólnej - Kasia i Darek, kim są bohaterowie popularnego serialu? Kto wciela się w ich rolę oraz jak toczy się ich życie serialowe? Podobno para spodziewa się dziecka! Oczywiście ich wspólne losy możemy śledzić od poniedziałku do czwartku na antenie telewizji TVN.

Na Wspólnej - Kasia i Darek, jak wygląda ich życie w produkcji telewizyjnej i poza nią? Odcinki Na Wspólnej są emitowane nieprzerwanie od 2003 roku przez stację TVN. To opowieść o grupie przyjaciół, dorastających w sierocińcu, którzy w dorosłym życiu postanawiają założyć spółdzielnię mieszkaniową. 

Na Wspólnej - Darek i Kasia, kim są aktorzy wcielający się w bohaterów serialu?

W rolę serialowej Kasi wciela się Julia Chatys urodzona 26 września 1996 roku w Warszawie. Jest studentką Szkoły Filmowej w Łodzi o specjalizacji aktorstwo dramatyczne, na co dzień występuje w Teatrze im. Stefana Jaracza. Aktorka swoją przygodę z telewizją zaczęła w serialu młodzieżowym emitowanym na kanale Disney Channel. Od 2012 roku wciela się Kasię Berg w Na Wspólnej. Jest bohaterką do bardzo temperamentną, więc widzowie szybko ją polubili i zapamiętali na dłużej. Oprócz swoich ról w serialu i teatrze zajmuje się również dubbingiem, użyczyła głosu na przykład Sigrid w Hobbicie. 

Dariusz Żbik to Michał Mikołajczyk, polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Urodził się 19 sierpnia 1986 roku, dziś ma więc 32 lata. W 2011 roku ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Zagrał w takich produkcjach, jak Underdog, Miasto 44 oraz serialu Prawo Agaty, od 2016 roku wciela się w rolę Darka. Mikołajczyk był również zwycięzcą trzeciego sezonu programu TVN Agent - Gwiazdy

Kasia z Na Wspólnej w ciąży? Czy to będzie dziecko Darka?

Darek to przystojny prawnik w kancelarii, jednak nie do końca zawsze postępuje fair, lubi nieczyste zagrania i perfidną grę. Pośrednio związany jest z Kasią, tworzą oni burzliwy związek, który przeżywał już wiele upadków, ale też wzlotów. Mężczyzna jednak właśnie poślubił Anetę, prawniczkę, z którą współpracuje. Co ciekawe, suknie ślubną Anety zaprojektowała właśnie Kasia, była, a może obecna kochanka Żbika.

 - Darek wziął ślub, ale czy nie będzie rozwodu? Nie wiadomo... To prawda, Darek to straszna kanalia, zrobił to dla pieniędzy, a kocha Kasię... Rodzina Bergów będzie coraz większa! Tylko tyle powiem... Będzie kolejny członek ekipy rodzinnej Bergów! - komentuje aktorka wcielająca się w postać Kasi.

Czy więc bohaterka planuje ciąże z Darkiem? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach, na razie nic nie jest przesądzone, więc warto śledzić rozwój wypadków.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Pamiętacie Tomka ze Złotopolskich? Wiemy czym się dzisiaj zajmuje Piotr Szwedes
  2. Angelina Jolie saute. Czy aktorka bez makijażu również zachwyca?
  3. Marta Gabriel - Złotopolscy. Kim jest aktorka wcielająca się w kultową rolę?
  4. Mieczysław Hryniewicz: życie prywatne. Gdzie mieszka aktor "Na Wspólnej"?
  5. Polskie gwiazdy nago. Które aktorki mogliśmy zobaczyć na okładkach magazynów dla panów?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News