Gwiazda Na Wspólnej przeszła spektakularną metamorfozę! Wygląda tak, że WOW

Gwiazda Na Wspólnej przeszła spektakularną metamorfozę! Wygląda tak, że WOW

Na Wspólnej skupia w swej obsadzie grono największych polskich gwiazd. Fani chętnie śledzą nie tylko życie bohaterów, ale także wcielających się w ich role aktorów. Ogromne grono widzów było więc zaskoczone, widząc najnowsze zdjęcie artystki grającej Martę Konarską, która przeszła niespodziewaną, bardzo korzystną metamorfozę.

Na Wspólnej pozostaje jednym z najbardziej popularnych wśród polskich widzów seriali. Format jest emitowany na antenie stacji TVN już od ponad 15 lat. Co jakiś czas zgarnia ważne dla rodzimego show-biznesu nagrody, udowadniając wyjątkową przychylność fanów.

Gwiazda Na Wspólnej przeszła niespodziewaną przemianę! Widzowie są naprawdę zachwyceni

Ważną postacią serii jest Marta Konarska, w której rolę wciela się na co dzień Joanna Jabłczyńska. Artystka, będąca z wykształcenia prawniczką, chętnie udziela się w pracy aktorskiej także poza planem serialu. Występuje w wielu innych, telewizyjnych produkcjach, śpiewa oraz angażuje się w projekty na teatralnych deskach. Karierę aktorską rozpoczęła bowiem już w wieku 8 lat. Popularność gwiazdy przekłada się także oczywiście na liczbę obserwujących ją na portalach społecznościowych fanów. Konto artystki na Instagramie na co dzień przegląda 66,5 tys. widzów, chętnie odkrywających szczegóły prywatnego życia medialnej ulubienicy. Internauci byli więc naprawdę zadziwieni, kiedy Jabłczyńska pokazała najnowsze zdjęcie, wykonane tuż po wizycie u fryzjera. Podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan, aktorka znacząco obcięła włosy, stawiając na coraz bardziej popularnego long boba. Nieco zmieniła także charakterystyczny kolor, z którego do tej pory była znana.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak widzowie zareagowali na metamorfozę Joanny Jabłczyńskiej? Fala pozytywnych opinii

Chociaż widzowie nie spodziewali się metamorfozy artystki, niezwykle spodobała im się jej nowa fryzura. W komentarzach pod fotografią na portalu społecznościowym szybko pojawiło się naprawdę wiele przychylnych, ciepłych opinii. Jak twierdzą widzowie, Jabłczyńska wygląda bardzo dobrze, a stanowcze cięcie nieco ją... odmłodziło, dodając także świeżości i szyku. "Super! Plus 100 do uroku i młodego wyglądu"; "Super Asiu, Ty dla mnie w ogóle się nie zmieniasz, zawsze wyglądasz ekstra, z klasą"; "Pięknie! Też bym chciała taką długość i zawsze w ostatniej chwili się nie umiem zdecydować"; "Pięknie! Choć myślałam, że jeszcze troszkę zaszalejesz z cięciem" - pisali zachwyceni fani, chętnie chwaląc decyzję Joanny Jabłczyńskiej o metamorfozie. Na Wspólnej Fot. Instagram/Joanna JabłczyńskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda „Rolnik szuka żony” zmiażdżona przez widzów! Po tym się nie podniesie
  2. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  3. O byłej żonie Wiśniewskiego mówią już wszyscy! Z nowym ukochanym podbija salony
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. „Wali jej się na mózg”! Kosmiczne ceny w kawiarni Anny Lewandowskiej zwalają z nóg?!
Następny artykuł