Bohaterka "Na wspólnej" pobita i zgwałcona. Porażające wydarzenia

Bohaterka "Na wspólnej" pobita i zgwałcona. Porażające wydarzenia Źródło: youtube.com/TVN Series

"Na Wspólnej" szykuje niedługo kolejny odcinek pełen emocji dla swoich wiernych widzów. Zdarzenia wprawią w osłupienie i szok każdego fana serialu. Będziemy świadkami naprawdę okrutnego zdarzenia.

"Na Wspólnej" już od ponad 15 lat gości wieczorami w niemalże każdym polskim domu. Serial cieszy się niezmienną popularnością dzięki kreatywności scenarzystów i coraz to nowsze perypetie bohaterów. Twórcy i wydawcy popularnej produkcji nie spoczywają na laurach i szykują wyjątkowo emocjonalny i przerażający odcinek. 

"Na Wspólnej" wstrząśnie wszystkimi widzami

Ilona Zdybicka nie ma łatwo - grana przez Ilonę Felicjańską bohaterka znów stanie oko w oko z Wyszołą - urzędnikiem, z którym zgodziła się na współżycie, by ratować Budmax przed bankructwem. Mimo że było to dwa lata temu, urzędnik nie odpuści. Chęć na powtórzenie upojnych dla niego chwil będzie na tyle duża, że dojdzie do tragedii.

Wyszoła nie będzie przebierał w środkach, by uprzykrzyć życie Zdybickiej. Kiedyś uratował jej firmę dzięki niecodziennemu barterowi, a teraz za niespełnienie swoich żądań będzie starał się ją pogrążyć. Oczywiście kobieta słysząc propozycję z jego ust, kategorycznie mu odmówi.

Zdybicka tłamszona przez mściwego urzędnika

Ilona posmakuje zemsty po raz pierwszy, gdy straci szansę na wygranie ważnego przetargu. Mimo doskonałego przygotowania okazja zostanie zaprzepaszczona. Szybko okaże się, że to Wyszoła stoi za wszystkimi problemami. Naczelnik Urzędu Skarbowego użyje swoich znajomości, by firma Ilony zaczęła podupadać.

Gdy znowu się spotkają, po raz drugi rzuci jej obrzydliwą propozycję. Tym razem będzie chciał zorganizować "miły i namiętny" wspólny weekendowy wyjazd. Ilona rozgoryczona i zdenerwowana znów odmówi i to zapoczątkuje wstrząsające wydarzenia.

Wyszoła będzie starał się zaaranżować spotkanie sam na sam. Gdy w końcu mu się to uda, Ilona, żeby uniknąć problemów, postanowi chwilę mu potowarzyszyć, bez żadnych podtekstów, gorzko jednak tego pożałuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Urzędnik siłą będzie zmuszał Ilonę do współżycia. Kobieta będzie mu się gwałtownie opierała, co skończy się na brutalnym pobiciu. Ostatecznie nieznoszący sprzeciwu napastnik postawi na swoim i zgwałci nieprzytomną kobietę.

Nie wiadomo jeszcze, jak zachowa się po tym Ilona. Czy zgłosi sprawę na policję, czy może będzie bała się, że Wyszoła zniszczy jej życie doszczętnie? Można się tylko domyślać, a pod dużym znakiem zapytania pozostają także jej dalsze relacje z Maksem, który był zazdrosny już o jej pierwszą zdradę. Czy udźwignie to, co spotka jego ukochaną i razem przejdą przez ten koszmarny czas. odpowiedź na to pytanie poznamy już w kolejnych odcinkach. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News