Na Wspólnej ciągle zaskakuje zmianą obsady, jednak bez tej aktorki serial nie byłby już taki sam. Gwiazda popularnego serialu i jedna z najbardziej lubianych przez Polaków aktorek w ostatnim wywiadzie szczerze opowiedziała o śmierci męża oraz wyznała, jak radziła sobie w tych trudnych chwilach.

Grażyna Wolszczak znana jest wszystkim z roli Barbary Brzozowskiej w serialu Na Wspólnej, jednak aktorka ma na koncie setki ról w innych serialach, spektaklach teatralnych oraz filmach. Obecnie 60-latka żyje w nieformalnym związku ze scenarzystą i aktorem Cezarym Harasimowiczem.

Przypominamy jednak, że aktorka była kiedyś mężatką. Grażyna Wolszczak wzięła ślub z aktorem i reżyserem, Markiem Sikorą w 1986 roku. Trzy lata później na świat przyszedł syn pary, Filip. Niestety, po zaledwie kilku latach Sikora zmarł. W tym trudnym okresie Grażyna Wolszczak mogła liczyć na wsparcie swojego przyjaciela, Cezarego Harasimowicza. O śmierci męża oraz relacji z obecnym partnerem gwiazda opowiada w wywiadzie dla „Gali”.

Gwiazda Na Wspólnej o śmierci męża

– W życiu nie ma nic pewnego ani danego na zawsze. Zrozumiałam to, gdy umarł Marek, mój mąż. Nie dopuszczałam wcześniej takiego scenariusza, a jednak okazało się, że los lubi być przewrotny – wyznała w wywiadzie dla „Gali”.

Jak Grażyna Wolszczak poradziła sobie po śmierci męża? Wyznała, że starała się być silna dla swojego syna.

– Teraz wiem, że w życiu wszystko się może zdarzyć. Gdy umarł Marek, Filip miał siedem lat. Wiedziałam, że jeśli się poddam, pogrążę nas oboje. Musiałam być silna. Dla siebie, dla niego. I byłam. Nigdy też nie dopuszczałam myśli, że będę do końca życia sama – powiedziała.

W wywiadzie możemy przeczytać również co aktorka myśli o starości i dowiedzieć się, jak dba o urodę oraz swoje samopoczucie.

– Nie chcę być stara. Nikt nie chce. Ale każdy będzie, jeśli nie umrze młodo. Nie ma co się buntować, bo to nic nie pomoże. Chciałabym być staruszką w dobrej kondycji, pracuję na to, nie zaniedbuję się. Trzymam formę fizyczną i psychiczną. Dbam o dietę, mam ulubiony gabinet kosmetyczny, więc może się uda – powiedziała.

PRZECZYTAJ: Największa katastrofa lotnicza od lat. Nikt nie przeżył

PRZECZYTAJ: Gwiazda Polsatu przyznała się do choroby. „Straciłam dwa lata życia”

PRZECZYTAJ: Hodowca pozbył się 5-miesięcznego szczeniaka. Powód Cię bardzo oburzy

Grażyna Wolszczak Na Wspólnej
Źródło: instagram.com/grazyna.wolszczak_official
Grażyna Wolszczak Na Wspólnej
Źródło: instagram.com/grazyna.wolszczak_official/
Grażyna Wolszczak Na Wspólnej
Źródło: instagram.com/grazyna.wolszczak_official/

Czy Grażyna Wolszczak wygląda na swój wiek?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: gala.pl

Wnuczki znanych polityków. Podobne do dziadków? [ZDJĘCIA]


Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?