Na Wspólnej bez niej nie byłoby takie samo. Gwieździe serialu zmarł mąż, przejmujące wyznanie
Patrycja Staszczyk - 4 Sierpnia 2018

Na Wspólnej bez niej nie byłoby takie samo. Gwieździe serialu zmarł mąż, przejmujące wyznanie

Na Wspólnej ciągle zaskakuje zmianą obsady, jednak bez tej aktorki serial nie byłby już taki sam. Gwiazda popularnego serialu i jedna z najbardziej lubianych przez Polaków aktorek w ostatnim wywiadzie szczerze opowiedziała o śmierci męża oraz wyznała, jak radziła sobie w tych trudnych chwilach.

Grażyna Wolszczak znana jest wszystkim z roli Barbary Brzozowskiej w serialu Na Wspólnej, jednak aktorka ma na koncie setki ról w innych serialach, spektaklach teatralnych oraz filmach. Obecnie 60-latka żyje w nieformalnym związku ze scenarzystą i aktorem Cezarym Harasimowiczem. Przypominamy jednak, że aktorka była kiedyś mężatką. Grażyna Wolszczak wzięła ślub z aktorem i reżyserem, Markiem Sikorą w 1986 roku. Trzy lata później na świat przyszedł syn pary, Filip. Niestety, po zaledwie kilku latach Sikora zmarł. W tym trudnym okresie Grażyna Wolszczak mogła liczyć na wsparcie swojego przyjaciela, Cezarego Harasimowicza. O śmierci męża oraz relacji z obecnym partnerem gwiazda opowiada w wywiadzie dla "Gali".

Gwiazda Na Wspólnej o śmierci męża

- W życiu nie ma nic pewnego ani danego na zawsze. Zrozumiałam to, gdy umarł Marek, mój mąż. Nie dopuszczałam wcześniej takiego scenariusza, a jednak okazało się, że los lubi być przewrotny - wyznała w wywiadzie dla "Gali". Jak Grażyna Wolszczak poradziła sobie po śmierci męża? Wyznała, że starała się być silna dla swojego syna. - Teraz wiem, że w życiu wszystko się może zdarzyć. Gdy umarł Marek, Filip miał siedem lat. Wiedziałam, że jeśli się poddam, pogrążę nas oboje. Musiałam być silna. Dla siebie, dla niego. I byłam. Nigdy też nie dopuszczałam myśli, że będę do końca życia sama - powiedziała. W wywiadzie możemy przeczytać również co aktorka myśli o starości i dowiedzieć się, jak dba o urodę oraz swoje samopoczucie. - Nie chcę być stara. Nikt nie chce. Ale każdy będzie, jeśli nie umrze młodo. Nie ma co się buntować, bo to nic nie pomoże. Chciałabym być staruszką w dobrej kondycji, pracuję na to, nie zaniedbuję się. Trzymam formę fizyczną i psychiczną. Dbam o dietę, mam ulubiony gabinet kosmetyczny, więc może się uda - powiedziała.

PRZECZYTAJ: Największa katastrofa lotnicza od lat. Nikt nie przeżył

PRZECZYTAJ: Gwiazda Polsatu przyznała się do choroby. „Straciłam dwa lata życia”

PRZECZYTAJ: Hodowca pozbył się 5-miesięcznego szczeniaka. Powód Cię bardzo oburzy

Grażyna Wolszczak Na Wspólnej Źródło: instagram.com/grazyna.wolszczak_officialGrażyna Wolszczak Na Wspólnej Źródło: instagram.com/grazyna.wolszczak_official/Grażyna Wolszczak Na Wspólnej Źródło: instagram.com/grazyna.wolszczak_official/ ZAMIANA Źródło: gala.pl
geremek_Wnuczki znanych polityków. Podobne do dziadków? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
iga_góreckaFani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?Czytaj dalej
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News