Na Wspólnej
Fot. YouTube/TVN Series
Wiadomości Pikio - 30 Listopada 2018

Przerażająca choroba zaatakowała jej mózg. Fani "Na Wspólnej" wstrzymali oddech

"Na Wspólnej" pozostaje od lat jednym z najpopularniejszych wśród widzów polskich seriali. Fani zdążyli już niezwykle przywiązać się do głównych bohaterów, dlatego niezwykle zasmuciły ich wiadomości o przyszłości jednej z postaci. Czy Gosia okaże się bardzo poważnie chora?

"Na Wspólnej" jest emitowane na antenie stacji TVN od 23 stycznia 2003 roku. W czasie 15 lat z serialem widzowie bardzo zaangażowali się w perypetie uwielbianych bohaterów, których poczynania niezmiennie wywołują wśród publiczności ogromne, często skrajne emocje.

"Na Wspólnej": Czy Gosia okaże się bardzo poważnie chora?

Nie inaczej jest więc także w przypadku życiowej tragedii Gosi, odgrywanej przez Annę Kerth. Fani są wstrząśnięci zdarzeniami, do których ma dojść w najbliższych odcinkach serii. W tle sprawy pojawia się bowiem niezwykle ciężka choroba. Jako że lekarz, do którego uda się bohaterka, nie będzie w stanie jednoznacznie orzec, co jej dolega, postać wybierze się na szczegółowe badania. Rodzina Zimińskich do końca będzie miała nadzieję, że kobiecie nie dolega nic poważnego, jednak diagnoza może się okazać naprawdę miażdżąca. Gosia zostanie bowiem skierowana na rezonans magnetyczny. Jak się ostatecznie dowiadujemy, specjaliści będą podejrzewali u bohaterki guza mózgu. Jako pierwszy o domysłach lekarzy dowie się Marek, który oczywiście niezwykle się nimi zmartwi. Ostatecznie mężczyzna podejmie więc decyzję, aby nie informować o tym Danuty, swojej byłej żony oraz matki Gosi. Kobieta będzie się oczywiście domyślała, że rodzina zataja przed nią jakieś niezwykle istotne fakty. Na razie nie wiadomo, jaka diagnoza zostanie postawiona bohaterce, jednak w podobnym przypadku na pewno nie będzie ona jedynie błahostką. Gosię czekają więc naprawdę trudne, bolesne chwile, w których, jak nigdy wcześniej, będzie potrzebowała miłości, wiary oraz wsparcia ze strony rodziny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KoraKora cierpiała na podstępną chorobę. Łatwo zlekceważyć jej objawyCzytaj dalej

Jak widzowie zareagowali na dramatyczne zdarzenia w życiu bohaterki?

Fani są naprawdę załamani doniesieniami na temat postaci. W sekcji komentarzy na portalach plotkarskich pojawiło się już więc wiele naprawdę emocjonalnych, pełnych żalu opinii. "Cieszcie się, że to tylko film. W życiu realnym to KOSZMAR"; "Strasznie mi szkoda Gosi. Mogłaby sobie wreszcie życie poukładać, a tu taka tragedia..."; "Wspaniała, młoda dziewczyna. Trudno uwierzyć, że coś takiego mogło ją dopaść. Moja ulubiona bohaterka" - pisali niezwykle poruszeni sprawą widzowie, którzy wciąż mają nadzieję na to, że postaci uda się powrócić do zdrowia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Podstarzała Zamachowska ma zdumiewające marzenie. Niewielu by tego chciało
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Ogromne poruszenie w świecie disco polo! Król został właśnie dziadkiem, znamy płeć i imię
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Harry i William w strasznym konflikcie! Jest ostro, interweniował książę Karol
ZAMIANA
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News