Niewyobrażalna głupota bohatera "Na Wspólnej". Aż boli na samą myśl o tym

Niewyobrażalna głupota bohatera "Na Wspólnej". Aż boli na samą myśl o tym

Bohater "Na Wspólnej" zrobił coś bardzo dziwnego. W najnowszym odcinku popularnego serialu doszło do kuriozalnej sytuacji, która w idealny sposób zobrazowała naiwność i niesamowitą głupotę jednej z najpopularniejszej postaci całej serii. Czegoś takiego dawno nie widzieliśmy.

"Na Wspólnej" wielokrotnie zadziwiało swoich widzów niespodziewanymi zwrotami akcji, nietypowymi wątkami i zabawnymi sytuacjami. Tym razem scenarzyści serialu postanowili w sposób dobitny pokazać naiwność jednego z najpopularniejszych bohaterów serii, który zdecyduje się na bardzo nieoczekiwany krok. Fani produkcji telewizji TVN nie będą mogli uwierzyć w przejaw tak nielogicznego zachowania swojego ulubieńca.

"Na Wspólnej" zadziwiło widzów. Nieprawdopodobny scenariusz najnowszego odcinka serii

Roman, który przez długi czas był pogrążony w problemach osobistych, jak i ciężkiej chorobie alkoholowej, zacznie w końcu wychodzić na prostą. Mieszkaniec kamienicy na ulicy Wspólnej dostanie na swoje konto nieprawdopodobny zastrzyk gotówki, o którym kiedyś mógł marzyć. Po tym, jak Zdybicka (grana przez Annę Samusionek) zdobędzie zgodę na użytkowanie budowli wzniesionej przez braci Hofferów, na koncie Romana pojawi się aż pół miliona złotych.

Nie da się ukryć, że tak duży zastrzyk finansowy dla mężczyzny, który wielokrotnie znalazł się w życiowym dołku, jest naprawdę imponujący. Roman, sam nie wiedząc co zrobić z tak dużą ilością pieniędzy, będzie miał wielki problem z lokacją swojego dobytku. Nie myśląc długo, postanowił podzielić się fortuną ze swoimi dziećmi, wręczając im po 50 tysięcy złotych. Motywacją bohatera granego przez Waldemara Obłozę jest chęć rekompensaty za pomoc, jakiej mógł doświadczyć ze strony swoich najbliższych. Dzieci bohatera zaznaczą, że ojciec nie powinien dawać im pieniędzy za coś, co było ich powinnością. Po rozdaniu majątku pojawił się wielki problem, co zrobić z resztą środków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pieniądze przepadną w najgłupszych możliwych okolicznościach?

Roman, który chciał wykazać się szlachetnym gestem wzbogacenia swoich pociech, nie będzie wiedział, co ma uczynić z tak dużą pozostałością z zarobionej kwoty. Z powodu braku doświadczenia w inwestowaniu, jak i braku zaufania dla systemu bankowego, mężczyzna podejmie najgłupszą z możliwych decyzji. Cały swój majątek schowa w piwnicy.

Fani już teraz spekulują, co się stanie z kwotą zarobioną przez Romana, nie wróżąc jego postępowaniu dobrej przyszłości. Znając scenariusze pisane przez producentów "Na Wspólnej", wielce prawdopodobna jest kradzież pieniędzy bądź utrata ich w równie losowych okolicznościach.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

Źródło: wp.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News