Ogromny szok widzów „Na Wspólnej”. Uwielbiany bohater gejem

Ogromny szok widzów „Na Wspólnej”. Uwielbiany bohater gejem Źródło: YouTube/TVN Series

Na Wspólnej pozostaje od lat jednym z najchętniej oglądanych seriali w polskiej telewizji. Tym razem scenarzyści zaskoczą fanów serii niespodziewanym, ale bardzo istotnym wydarzeniem w życiu uwielbianej postaci. Okaże się bowiem, że nastoletni bohater jest gejem.

Na Wspólnej należy do czołówki najbardziej popularnych polskich serii telewizyjnych. Sukces serialu jest bez wątpienia związany z dużą kreatywnością scenarzystów, którzy skutecznie ubarwiają życiorysy kolejnych postaci. Co jakiś czas wątki znacznie się komplikują, co funduje widzom niemałe emocje.

Na Wspólnej szykuje dla widzów niemałą niespodziankę

Tym razem fani są wyjątkowo zainteresowani ważnymi zdarzeniami, które będą miały miejsce w życiu Franka Berga. Nastolatek w 2856. odcinku serii wybierze się na bardzo ważny dla siebie konkurs. Będzie mu towarzyszył najlepszy przyjaciel. Chłopcom uda się zdobyć trzecie miejsce, z czego będą bardzo dumni.

Franek i Czarek wpadną w prawdziwą euforię. Będą robić wiele pamiątkowych zdjęć oraz przytulać się w ogromnej radości. Niespodziewanie przyjaciel Berga czule go pocałuje, a nastolatek nie będzie wcale protestował i unikał czułości.

Franek Berg z Na Wspólnej zwiąże się ze swoim przyjacielem?

Co ciekawe, na konkursie pojawi się także Kasia, która prawdopodobnie będzie świadkiem pierwszego pocałunku Franka i Czarka. Czas pokaże, czy bohaterka zdecyduje się opowiedzieć o tym zdarzeniu ojcu, czy razem z bratem utrzyma wszystko w tajemnicy. Być może Franek sam opowie rodzinie o ważnym przełomie w swoim życiu uczuciowym lub też całkowicie odrzuci miłość swego przyjaciela.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Liczni widzowie już nie mogą się doczekać emisji 2856. odcinka Na Wspólnej, który może poważnie namieszać w wątku rodziny Bergów. Czas pokaże, jak rozwinie się relacja Franka i Czarka oraz w jaki sposób na ich zażyłość zareagują bliscy oraz znajomi. Jak zapowiadają twórcy serii, przyjaźń chłopców zostanie wystawiona na dużą próbę, gdyż Berg będzie się starał zapewnić innych uczniów swojej szkoły, że wcale nie jest gejem i nic go nie łączy z bliskim kolegą. To za to bez wątpienia załamie zakochanego w nim po uszy Czarka.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. Służby biją na alarm! Niebezpieczna bakteria w kolejnym produkcie Biedronki
  4. Małgorzata Rozenek przekazała radosną nowinę. Nadszedł dzień, na który czekała z niecierpliwością
  5. Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki
  6. Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans

Źródło: Super Express

Następny artykuł