Córka aktorki Ewy z "Na Wspólnej" przeraziła fanów. Zamieściła zdjęcia swojej zakrwawionej twarzy

Córka aktorki Ewy z "Na Wspólnej" przeraziła fanów. Zamieściła zdjęcia swojej zakrwawionej twarzy Źródło: Screen/youtube/TVN Series

"Na Wspólnej" zapewniło jej sławę i rozpoznawalność, a teraz jej córka przeraża wszystkich w Internecie. Opublikowała w sieci wstrząsające zdjęcia swojej twarzy, całej we krwi.

"Na Wspólnej" przez lata dorobiło się miana jednego z kultowych polskich seriali, które od lat bawią niesamowitą, zagmatwaną fabułą oraz nagłymi zwrotami akcji. Widzowie nigdy się nie nudzą, a aktorzy grający przed kamerami produkcji TVN cieszyć się mogą ogromną sławą oraz rozpoznawalnością. 

Jedną z takich uwielbianych celebrytek jest także Ewa Gawryluk, która związana jest z "Na Wspólnej" już od kilkunastu lat. Kochają ją miliony, lecz teraz oczy wszystkich zwróciły się na nią z zupełnie innego powodu. Wszystko przez jej 19-letnią córkę, która wstrząsnęła internautami. Opublikowała na swoim Instagramie przerażające zdjęcie swojej twarzy, całej we krwi. 

Córka gwiazdy "Na Wspólnej" przeraża internautów. Krew i głębokie rany

Z pewnością niewiele nawet najwierniejszych fanów "Na Wspólnej" wie, że 19-letnia córka Ewy Gawryluk ma przerażające hobby. Nastolatka zajmuje się przygotowywaniem wstrząsających makijaży. Na Instagramie celebrytki pojawił się nick odsyłający do jej konta, które jest naprawdę niecodzienne. 

Pełno tam zdjęć głębokich ran, krwi i mrocznych obrazów, a niektóre z nich obejrzeć możecie poniżej. Oczywiście wszystkie są jedynie charakteryzacją, wyglądają jednak wyjątkowo realistycznie i z pewnością przestraszą i wywołają ciarki u wielu internautów. Nie każdy w końcu na co dzień widzi wystające z ciała kości, żyletki w skórze czy głębokie rany na twarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są przerażeni efektami, jednocześnie jednak doceniają jej talent

Tak kontrowersyjne hobby zawsze wywołuje wiele emocji w Internecie. Tak stało się oczywiście także w tym przypadku, fani jednak nie byli zgodni. Część osób podziwiała wyjątkowo realistyczne makijaże, zazdroszcząc Marii Błaszczyk niecodziennych umiejętności, podczas gdy inni byli oburzeni i nie mogli zrozumieć, jak tak młoda osoba może pasjonować się czymś tak obrzydliwym. Jedno jest jednak pewne - w każdej z tych sytuacji dzieła wywoływało emocje, a z pewnością był to jeden z celów artystki. 

- Wyglądają jak prawdziwe. Aż ciarki przechodzą, gratuluje! - popiera ją fanka. 

- Rewelacja, aż strach się bać. Masz talent, to pewne - dodaje kolejna. 

- To nie jest normalne. Obrzydliwe i przerażające. Może dobre na imprezę jakąś, ale na pewno nie jako codzienne hobby - krytykuje inna osoba. 

Fot. Instagram/bloody.mary.13

Fot. Instagram/bloody.mary.13

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Gdzie mieszka Halinka z "Kiepskich"? Mieszkańcy nie dają spokoju aktorce
  6. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News