Dramat bohatera Na wspólnej. Przez alkohol straci miłość

Dramat bohatera Na wspólnej. Przez alkohol straci miłość Źródło: screen/youtube/tvnpl

"Na Wspólnej" po raz kolejny zaskakuje. Wszystkim wydawało się, że największe problemy bohaterów już minęły, tymczasem uwielbianą postać lada dzień czeka potworna tragedia. Długo walczył ze swoim problemem, ostatecznie jednak przez uzależnienie od alkoholu po raz kolejny może stracić swoją wielką miłość. 

"Na Wspólnej" nie bez powodu uważane jest za jeden z kultowych polskich seriali. Przez wszystkie lata produkcja przekonała do siebie miliony Polaków, dlatego też każdy nowy odcinek przyciąga przed telewizory ogromne grono widzów. Twórcy bezustannie muszą się starać, by nie zanudzić swoich fanów, stąd też na ekranach dochodzi do niespodziewanych zwrotów akcji, niewyobrażalnych sytuacji oraz zawirowań, o których wielu z nas nawet nie śniło. Teraz po raz kolejny na antenie TVN dojdzie do czegoś wstrząsającego. Uwielbiany bohater produkcji po bardzo długim czasie walki z nałogiem w końcu się poddał, co z pewnością będzie miało dla niego tragiczne konsekwencje. Roman przez swoje uzależnienie od alkoholu po raz kolejny może stracić wszystkich bliskich oraz miłość swojego życia.

Roman z "Na Wspólnej" wylądował w szpitalu

Już w 2816 odcinku serialu "Na Wspólnej" dojdzie do przerażającej sytuacji. Roman Hoffer, jak zwykle ostatnio, wypije za dużo alkoholu i straci nad sobą kontrolę. Postanowi mimo swego stanu jechać rowerem, a podczas tej podróży uderzy w niego samochód. Mężczyzna trafi do szpitala, gdzie natychmiast zjawi się jego ukochana Honorata. Kobieta ma już dość ciągłych problemów i kłótni wynikających z nadużywania alkoholu przez Romana. Mężczyzna zacznie ją przekonywać, że skończy z nałogiem, jednak Kamil i Marta uświadomią ją, że mężczyźnie nie można już ufać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna po raz kolejny przez alkohol może stracić wszystko

To nie pierwszy raz, kiedy Roman ma poważne problemy przez swoje uzależnienie od alkoholu. Już wcześniej od bohatera "Na Wspólnej" odwróciła się rodzina i znajomi, a teraz wszystko może się powtórzyć. Mężczyznę w szpitalu odwiedzi jego przyjaciel ze spotkań AA i będzie próbował zmotywować go do zerwania z nałogiem, Roman jednak jest nieugięty. On wciąż jest przekonany, że nie jest gotowy na terapię i poradzi sobie sam. Tymczasem Honorata w końcu zadecyduje, że odchodzi i nie chce mieć już z nim nic wspólnego. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Aktor TVN wdał się w publiczną przepychankę z hejterem. Nie miał dla niego litości
  2. Anna Mucha potwornie upokorzona przez Polsat. Warunki współpracy jej uwłaczały
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News