„Na Wspólnej” jest jednym z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych seriali telewizji TVN. Widzowie śledzą losy bohaterów już od 2003 roku i ciągle nie są nimi znudzeni, bowiem twórcy dbają o to, by ciągle zaskakiwać ich nagłymi zwrotami akcji. Tym razem między parą ulubionych postaci dojdzie do czegoś szokującego. 

Na Wspólnej” miało swoją premierę na antenie TVN z początkiem 2003 roku. Serial opowiada losy przyjaciół, którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanawiają założyć spółdzielnię zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej w Warszawie. Ich życie jednak nie jest proste, choć zdarzają się także szczęśliwe chwile.

Fani z zapartym tchem śledzą perypetie bohaterów, których życiorysy są niezwykle skomplikowane. Każdy widz z pewnością ma swoje postaci, z którymi się utożsamia i które lubi najbardziej, jednak bezsprzecznie para występująca w produkcji od samego początku – Danka i Marek Zimińscy dla wielu stanowi stały element programu, bez którego ciężko jest go sobie wyobrazić. Tymczasem w najbliższym odcinku dojdzie między byłymi małżonkami do czegoś, czego nie spodziewał się nikt.

„Na Wspólnej”: Danka wykorzysta Marka w łóżku?

Od dłuższego czasu na wizji kwitnie miłość Danki z Januszem, który namawia ją na wyjazd do Bostonu. Pomysł w pełni popiera Gosia, która uważa, że to doskonały czas na życiowe zmiany i tym przekonuje kobietę, która postanawia o wszystkim poinformować swojego byłego męża. Z pewnością jednak nie spodziewa się jego gwałtownej reakcji.

Marek sprytnie podejdzie kobietę, którą przecież nadal kocha. Zapyta ją o uczucie do Janusza, a gdy ona się zamyśli – ten namiętnie ją pocałuje. Danka się nie opiera i para ostatecznie ląduje w łóżku, czym mężczyzna jest zachwycony. Próbuje tłumaczyć jej, że akt ten świadczy o ich miłości, która wcale nie wygasła, lecz kobieta najwyraźniej nie jest przekonana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]

Danka Zimińska zniknie z „Na Wspólnej”?

Ostatecznie Danka Zimińska zmieszała się i postanowiła po stosunku uciec bez słowa wyjaśnienia i zostawić zagubionego mężczyznę samego. Nie wiadomo czy można uznać to za ostateczne zerwanie kontaktu z byłym mężem, czy może granie na zwłokę przed podjęciem trudnej decyzji.

Wciąż nie wiadomo także czy kobieta zdecyduje się wyznać swoją zdradę ukochanemu, z którym przecież planowała wyjazd do Bostonu. Pojawiło się wiele głosów zaniepokojonych fanów, którzy w jej rzekomym wyjeździe z ukochanym wietrzą stałe odejście aktorki z planu „Na Wspólnej”, jednak twórcy nigdy nie potwierdzili takich planów.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. NIEWIARYGODNE! ZNAK ZODIAKU POWIE CI JAKIEGO PSA POTRZEBUJESZ
  2. Jaka fryzura na chrzciny? Najlepsze propozycje
  3. Tego jeszcze w Voice of Poland nie było! Pierwszy raz w historii
  4. Ciężarna Kasia Tusk spełnia obywatelski obowiązek u boku taty. Wygląda obłędnie
  5. Martyna Wojciechowska znowu zostanie mamą?! Zaskakujące doniesienia tygodnika

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.