Reklama

Straszna choroba zaatakowała jej mózg. Totalna rozpacz fanów "Na Wspólnej"

Straszna choroba zaatakowała jej mózg. Totalna rozpacz fanów "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej" - serial, który oglądany jest przez wielu Polaków, właśnie zaszokował zmianą w fabule. Twórcy potrafią trzymać fanów w napięciu. Jedną z bohaterek zaatakowała straszna choroba mózgu. Totalna rozpacz w serialu.

Reklama

"Na Wspólnej" to serial, który wie jak zbudować napięcie. Od lat zachwyca swoich widzów fabułą oraz oryginalnością. Aktorzy, którzy wcielają się w swoje postacie, pasują do nich idealnie i wielu widzów nie wyobraża sobie tego serialu bez nich. Co czeka nas w najnowszym odcinku? Przed nami 2793 odcinek. Jak zawsze będzie on emitowany o godzinie 20.15 na antenie stacji TVN. Będziemy mogli zobaczyć losy rodziny Ziębów, Dziedziców czy Bergów. Tym razem kryzys nastanie w rodzinie Ziemców. Jedna z bohaterek odkryje, że jest straszliwie chora.

Reklama

Na Wspólnej - dramat rodziny Ziemców

Córka Danki i Marka Ziemców granych przez Lucynę Malec i Grzegorza Gzyla trafiła do szpitala. Lekarze zrobili jej dokładne badania. Odkryli, że dziewczyna jest śmiertelnie chora. Czy to zbliży rodzinę? Jedna z bohaterek Danusia rzuci Janusza i zostanie w Polsce. To ona odnajdzie córkę Ziemców Gosię, która zemdlała i przez to nie poszła do pracy. Kobieta przyszła sprawdzić co z córką. Zastała ją na ziemi, szybko zadzwoniła po pogotowie i po Marka. Nie minęło dużo czasu, a Gosia była już w szpitalu. Matka jest załamana, nie wie co się dzieje i jak do tego doszło. Po przybyciu do do szpitala jej byłego męża, od razu wpadła mu w ramiona, by po chwili opamiętać się. To miał się okazać sądny dzień dla nich i dla ich córki. Gosia cierpi na straszną chorobę i będzie potrzebowała leczenia.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Lekarze po serii badań wykryli u kobiety guza mózgu. Rodzice są załamani taką diagnozą, ale paradoksalnie to właśnie ponownie ich zbliży do siebie. Lekarze prawdopodobnie zaproponują ciężką operację usunięcia guza. Marek przytuli byłą żoną i obieca jej, że nie ważne, co się stanie, to przejdą przez to wszystko razem i będą trwali przy swojej córce na dobre i na złe Prawdopodobnie to właśnie zbliży byłych małżonków do siebie i być może znów będą parą. Teraz ich wsparcie będzie bardzo potrzebne Gosi, gdyż ta jest śmiertelnie chora. Producenci nie oszczędzają rodziny Ziemców, a widzom gwarantują dużą dawkę emocji.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie pozwólmy tego zamieść pod dywan! Oto lista największych afer rządu PiS
  2. Prawdziwy przełom w życiu Ewy Farny! Zarzekała się, że tego nie zrobi, a jednak
  3. Do Biedronki trafiły produkty, o które klienci będą się bić! Prawdziwa rewolucja
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je jemy ze smakiem
  5. Znaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?