Brutalna napaść w biały dzień. Skatowany bohater "Na Wspólnej" może tego nie przeżyć

Brutalna napaść w biały dzień. Skatowany bohater "Na Wspólnej" może tego nie przeżyć Źródło: screen/superseriale/

"Na Wspólnej" znów dostarczy swoim widzom porządną dawkę emocji. W najbliższych odcinkach będzie się działo. Jeden z serialowych bohaterów zostanie brutalnie pobity. Czy obrażenia będą na tyle poważne, że nie uda mu się ujść z życiem?

Kolejne emocje w popularnym serialu. Już niebawem w "Na Wspólnej" wydarzenia wstrząsną telewidzami i sprawią, że ci na chwilę wstrzymają oddech. Czy jeden z bohaterów przeżyje bardzo dotkliwe pobicie?  

Porządna dawka emocji w "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej" już dostarczy swoim fanom sporą dawkę emocji. Telewidzowie wstrzymają oddech, gdy zobaczą sceny z najbliższych odcinków. Brutalne pobicie lubianego przez wszystkich bohatera, może wzbudzić nawet łzy wzruszenia. 

Już niebawem w 2866. odcinku serialu, Smolny zostanie brutalnie pobity. Ujawnienie przez Krzysztofa kolejnej afery niekoniecznie wszystkim się spodoba. Znajdą się tacy, którzy osobiście będą chcieli wymierzyć wobec niego sprawiedliwość. Dwóch mężczyzn dopadnie go przy bankomacie. Napastnicy nie mieli dla niego litości. W biały dzień, w miejscu publicznym skatują Krzysztofa. Mężczyzna straci przytomność i zostanie zdany na pomoc innych ludzi. Znajdzie się w szpitalu, a jego życie będzie poważnie zagrożone.

 

Czy Krzysztof przeżyje pobicie?

Na całe szczęście już następnego dnia po przywiezieniu go do szpitala, wybudzi się. Mimo konfliktu między nim a żoną Basia będzie nieustannie czuwać przy mężu. Ten po odzyskaniu przytomności będzie miał wrażenie, że wszystko to, co znajduje się wokół niego, stwarza zagrożenie. Oliwy do ognia doleje Jadwiga. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Konflikt między małżonkami zaostrzy się 

Krzysztof postanowi opuścić szpital na własne żądanie. Niemalże od razu po opuszczeniu placówki, uda się do redakcji, by osobiście podziękować wszystkim pracownikom. Największe wyrazy wdzięczności od Smolnego otrzyma jednak Jadwiga. Cała ta sytuacja an trochę nie spodoba się jego żonie Basi. Jest zazdrosna o nieustannie towarzyszącą Krzysztofowi kobietę. Dodatkowo jej zdaniem, mężczyzna poświęca jej zdecydowanie za mało czasu. W centrum jego uwagi znajduje się każdy, lecz nie ona. Dojdzie również do konfrontacji z piękną koleżanką z pracy...

Jak zakończy się konflikt między małżonkami? To brutalne pobicie z pewnością wywoła niemałe emocje wśród widzów stacji TVN.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Niewielu o tym pamięta. Tak kiedyś nazywała się Katarzyna Dowbor
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News