Bożena Dykiel usłyszała tragiczną diagnozę. "Mój mózg był niedotleniony”

Bożena Dykiel usłyszała tragiczną diagnozę. "Mój mózg był niedotleniony” Źródło: YouTube/publicystykatvp

Na Wspólnej nieodłącznie kojarzy się widzom z postacią wykreowaną przez Bożenę Dykiel. Aktorka od lat pozostaje ulubienicą licznych fanów, jednak przez dużą zawodową aktywność spadły na nią bardzo poważne problemy zdrowotne. Straszna diagnoza całkowicie odmieniła życie aktorki.

Na Wspólnej od długiego czasu cieszy się dużą popularnością wśród licznych telewidzów. Trudno jest wyobrazić sobie serial bez udziału charakternej, uwielbianej przez publiczność Bożeny Dykiel, która jednocześnie angażuje się w wiele innych artystycznych projektów.

Gwiazda Na Wspólnej usłyszała wstrząsającą diagnozę

Niestety, przez szybkie tempo pracy oraz natłok obowiązków gwiazda musiała borykać się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Dowiedziała się o nich, gdy dwa lata temu zasłabła na planie Na Wspólnej.

- Wiedziałam, że mam wadę serca, ale dalej żyłam jak wariatka. Pamiętam, kręciliśmy Na Wspólnej, wątek jak to Ziębowie przechodzili małżeński kryzys. Sceny były emocjonalne i trudne. Pracowałam cztery dni w tygodniu po 12 godzin. Wstawałam o 5.30, kończyłam o 19.30. Mój mózg był niedotleniony, bo wadliwa zastawka raz mi się otwierała, raz nie. I któregoś dnia upadłam - opowiedziała Dykiel w wywiadzie dla miesięcznika „Twój Styl”.

Artystka sądziła wówczas, że jest po prostu osłabiona i przeziębiona. Wyniki badań okazały się dla niej jednak naprawdę druzgocące.

- Osłuchała mnie i natychmiast wysłała do Anina, żeby sprawdzić serce. Tam usłyszałam: jeśli pani chce żyć, musimy wstawić nową zastawkę - opowiedziała szczerze aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bożena Dykiel odmieniła swoje życie przez problemy ze zdrowiem

Gwiazda musiała przejść poważną operację, gdyż jej życie było naprawdę zagrożone. Po zabiegu zdecydowała się całkowicie odmienić swoje plany i przyzwyczajenia, aby nie narażać zdrowia na szwank.

- Już nie jestem tą szaloną Bożenką, która biegnie na tańce, a jutro leci do Barcelony. Dotarło do mnie, że już niewiele muszę. Robię to, na co mam ochotę, w swoim tempie i na swoich warunkach - wyjawiła w niezwykle otwarty sposób Dykiel.

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. Zdjęcie Dody zmywającej naczynia to prawdziwy hit. Zobaczcie koniecznie, jak to robi
  4. Z kim w końcu jest Wiśniewski?! Pojawiła się kolejna dziewczyn
  5. Lech Wałęsa ostrzega przed inwazją UFO. "Przetną nas na pół, ziemia się zwinie"
  6. Czy ona słyszy, co mówi? Beata Szydło pogrąża się w programie na żywo

Źródło: Fakt

Następny artykuł