Na wspólnej
screen/youtube/TVN Series
Patryk Korzec - 29 Grudnia 2018

Koszmar! Bohater Na Wspólnej całkiem pogrążył się w nałogu

"Na Wspólnej" nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Już w najnowszych odcinkach czeka na nich coś naprawdę wstrząsającego, czego wszyscy obawiali się od dawna. Kultowa postać uwielbiana przez wszystkich widzów ostatecznie przegra swoją długą i ciężką walkę z nałogiem, po czym zrobi coś szokującego.

"Na Wspólnej" przez wszystkie lata swojej emisji całkowicie przekonało do siebie fanów, którzy całymi rodzinami gromadzą się przed telewizorami, by oglądać kolejne odcinki produkcji. Doskonała obsada aktorska oraz zawiła fabuła pełna wzlotów, upadków oraz nagłych zwrotów akcji gwarantuje widzom brak nudy i doskonałą rozrywkę. Już w najbliższych odcinkach zobaczymy jednak coś, czego wszyscy fani bali się od dawna. Uwielbiana, kultowa gwiazda produkcji TVN po raz kolejny wpadnie w szpony nałogu, który wcześniej nieraz zrujnował całkowicie jej życie. Tym razem może być jednak jeszcze gorzej, a wszystko skończyć się może tragicznie.

Roman z "Na Wspólnej" znów zaczął pić

Roman, w którego wciela się Waldemar Obłoza, już kiedyś zmagał się z problemem alkoholowym. Wtedy nałóg odebrał mu rodzinę i wszystkie osoby, które kochał, a teraz po raz kolejny mężczyzna zaczyna tracić nad sobą kontrolę. Po porażce zawodowej gwiazda "Na Wspólnej" wróciła do nałogu. Honorata początkowo nie zdawała sobie sprawy z problemu, teraz jednak gwałtownie uświadomiła sobie, że trwa on już od dawna, do tej pory jednak Roman bardzo starannie to ukrywał. Kobieta zacznie się go bać, a jego nieprzewidywalność wychodzić będzie na jaw przy każdej próbie sięgnięcia po alkohol.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Filip ChajzerTraumatyczne przeżycia gwiazd TVN. Wielkie rodzinne tragedieCzytaj dalej

Mężczyzna całkowicie traci kontrolę nad swoim zachowaniem

Jakby tego było mało, okaże się, że Roman pod wpływem alkoholu staje się osobą wyjątkowo wybuchową, która nie daje sobie rady z panowaniem nad emocjami i zachowaniem. Gdy Honorata będzie próbowała wyrwać mu butelką z ręki, ten straci kontrolę i ją uderzy. Dopiero gdy emocje miną, mężczyzna zda sobie sprawę, jak daleko to wszystko zaszło i że znowu ma bardzo poważny problem. Ukochana zmusi go do wizyty u specjalisty, ta jednak nie skończy się zbyt dobrze. Terapeuta poleci Romanowi przygotowanie listy wszystkiego, co go denerwuje. Jak się okaże, numerem pierwszym będzie sama Honorata. Już w najbliższych odcinkach ma się okazać, czy ich związek przetrwa tę wyjątkowo ciężką i wymagającą próbę, czy może bohater "Na Wspólnej" po raz kolejny przez alkohol straci swoich bliskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Maciej Musiał podzielił się zaskakującym zdjęciem. Fani we łzach
  2. Była dziewczyna ostro o Karolaku. Zdradziła przyczynę ich rozstania
  3. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  4. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  5. Doda straciła tysiące złotych! „Jestem odcięta od świata”
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News