Gwiazda "Na wspólnej" narzekała na zbyt obfity biust. Podjęła najlepszą możliwą decyzję ws. operacji

Gwiazda "Na wspólnej" narzekała na zbyt obfity biust. Podjęła najlepszą możliwą decyzję ws. operacji Źródło: YouTube - tvnpl

Na wspólnej emitowane jest już od kilkunastu lat i zdążyło w tym czasie wypromować wielu aktorów, którzy dziś robią karierę w polskim show-biznesie. Jedna z gwiazd serialu postanowiła opowiedzieć o swoim problemie, za jaki uważała zbyt obfity biust. Kobieta podjęła jednak doskonałą decyzję.

Na wspólnej jest tworzone od 2002 roku i od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Serial telewizji TVN dał znanym aktorom szansę na kolejne występy, jednak pojawiło się w nim również wielu młodych odtwórców rol, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z telewizją. Wśród nich są osoby, którym udało się zrobić wielką karierę i dziś mogą cieszyć się kolejnymi propozycjami od reżyserów.

Jedna z największych gwiazd serialu postanowiła opowiedzieć o problemie, z którym musiała sobie radzić przed laty. Był on dla niej wielkim utrapieniem, sama twierdziła, że nie jest w stanie skupić się na swojej pracy, jednak sprawa ucichła po kilku latach. Teraz Marta Wierzbicka postanowiła ponownie opowiedzieć o sprawie, która zaprzątała jej myśli przez bardzo wiele lat. Wydaje się, że aktorka podjęła najlepszą decyzję.

Gwiazda Na wspólnej narzekała na zbyt obfity biust

Marta Wierzbicka przed laty twierdziła, że nie może skupić się na swojej pracy w związku z problemem dotyczącym jej ciała, który bardzo przeszkadza jej już od dłuższego czasu. Popularna aktorka znana z roli w serialu Na wspólnej mówiła, że przeszkadza jej zbyt obfity biust, przez który nie czuje się dobrze w swoim ciele. Sama mówiła, że wielokrotnie zdarzało jej się zwracać uwagę na ten problem zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy.

Po pewnym czasie pojawiła się nawet plotka, że kobieta zdecydowała się na zmniejszenie piersi. Wszystko przez jej kolejne występy, po których widzowie twierdzili, że celebrytka zdecydowała się na zabieg, który da jej możliwość poczucia się lepiej we własnym ciele. Plotki na ten temat ucichły po kilku latach, jednak po czasie aktorka zdecydowała się ujawnić prawdę na ten temat.

Aktorka znana z Na wspólnej nie zmniejszyła piersi

Okazuje się, że biust ostatecznie nie został zmniejszony, a jakiekolwiek zmiany zauważone przez widzów nie są prawdą. Dowiedzieliśmy się, że do żadnego zabiegu nie doszło, bowiem ostatecznie wykluczyła to wypowiedź samej Wierzbickiej. W jednoznaczny sposób zaprzeczyła ona doniesieniom medialnym, które pojawiały się przed laty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wypada jedynie pochwalić znaną aktorkę, bo zabiegi tego typu często bywają ryzykowne dla zdrowia pacjentów. W tym wypadku Marta Wierzbicka oszczędziła sobie wielu nerwów, a sama gwiazda najprawdopodobniej po latach nauczyła się radzić sobie z problemem, który sprawiał jej tyle nieprzyjemności.

- Nie było żadnej ingerencji skalpela. Nic się nie wydarzyło z moimi piersiami, sytuacja bez zmian. Wygląd zależy od doboru sukienki - mówi aktorka znana z serialu Na wspólnej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: WP

Następny artykuł