Ulubieniec tysięcy Polaków pokazał, jak czyści kibel. Fanki są zachwycone

Ulubieniec tysięcy Polaków pokazał, jak czyści kibel. Fanki są zachwycone Źródło: screenshot/TVN

Na Wspólnej przez ponad 15 lat emisji zdobyło szerokie grono wiernych fanów. To samo dotyczy aktorów, którzy przez ten czas uczestniczyli w produkcji serialu. Jeden z nich zaskoczył swoje wielbicielki, pokazując, jak czyści toaletę. Nie spodziewał się aż tak entuzjastycznego przyjęcia.

Gwiazdor Na Wspólnej zdecydował się na bardzo odważny krok. Nie wielu celebrytów zdecydowało się na upublicznienie zdjęcia wykonanego podczas tak nieeleganckiej czynności. Mężczyzna jednak miał dobrą intuicję, bo fanki są szczerze zachwycone postawą swojego idola. Być może ta zwykła czynność sprawi, że artysta będzie jeszcze bardziej popularny.

Aktor z Na Wspólnej pokazuje, jak czyścić toaletę. Perfekcyjna pani domu byłaby dumna

Gwiazdy zwykle uwielbiają dzielić się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Najczęściej prezentują, jak spędzają wolny czas, co jedzą albo jak się bawią. Czasem próbują tez ocieplić swój wizerunek, umieszczając zdjęcie bez makijażu lub podczas wykonywania prac domowych. Wszystko po to, aby zwrócić na siebie uwagę internautów i podbić kolejne serca. Ten gwiazdor jednak posunął się bardzo daleko.

Jakiś czas temu na Instagramie jednego z najpopularniejszych aktorów Na Wspólnej internauci mogli podziwiać niecodzienne zdjęcie. Adam Fidusiewicz zdecydował się udostępnić fotografię, na której uśmiechnięty kuca przy muszli klozetowej. W jednej ręce trzyma preparat do mycia, a w drugiej ściereczkę. Dodał także dowcipny podpis.

- Mam zaszczyt robić porządek w domu. Bo porządek w domu to porządek w głowie. A porządek w głowie to dużo pieniędzy - napisał.

Ulubieniec Polaków, który zdobył tysiące fanów dzięki roli w serialowi TVN, wzbudził bardzo ciepłe uczucia zwłaszcza w żeńskiej części swoich fanów. 

Fanki są zachwycone zachowaniem idola. W komentarzach jest mnóstwo komplementów

Artysta znany z Na Wspólnej raczej nie spodziewał się tak pozytywnego odzewu ze strony swoich wielbicielek. Dziewczyny są dosłownie zauroczone życiowym i odpowiedzialnym podejściem Adama Fidusiewicza.

- Taki facet to skarb. Oby tak dalej - chwali jedna z nich.

- Facet, który sprząta! Nie wierzę! - napisała kolejna.

- Żeby mój mężczyzna tak się garnął do szmat, byłabym szczęśliwa... - komentuje inna.

- Panowie, proszę się uczyć. Czyszczenie WC nie boli - zauważa następna.

- Chciałabym, żeby każdy facet potrafił z uśmiechem podejść do obowiązków domowych - zauważa internautka.

- Więcej takich pozytywnych, zwyczajnych zdjęć - domaga się fanka.

Najwidoczniej dzielnie się przez celebrytów zwykłymi czynnościami domowymi robi duże wrażenie na internautach. Być może uważają, ze wszystkie czynności związane ze sprzątaniem i gotowaniem robią za nie inne osoby. Jak pokazuje przykład gwiazdy Na Wspólnej, nawet znane osoby muszą czasem zrobić coś bardzo, ale to bardzo przyziemnego.

uploaded

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni".
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

Źródło: Instagram


 
 
 
 

Następny artykuł