Nagła śmierć bliskiej osoby zaskoczyła gwiazdę Na Wspólnej, została sama z dzieckiem. Traumatyczne wspomnienia do dziś nie dają jej spokoju

Nagła śmierć bliskiej osoby zaskoczyła gwiazdę Na Wspólnej, została sama z dzieckiem. Traumatyczne wspomnienia do dziś nie dają jej spokoju Źródło: .

Na Wspólnej sprawiło, że pokochały ją tysiące Polaków. Niewielu fanów wie jednak, że nagle musiała zmierzyć się ze śmiercią najbliższej osoby. Została sama z synem.

Na Wspólnej sprawiło, że aktorka stała się bardzo rozpoznawalna i doceniły ją tysiące Polaków. Nie wszyscy fani aktorki wiedzą jednak, jak dramatyczne doświadczenia ma za sobą. W młodym wieku została sama z dzieckiem, śmierć bliskiej osoby zupełnie ją zaskoczyła. 

Na Wspólnej przyniosło jej niezwykłą popularność

Choć Grażyna Wolszczak zagrała w wielu serialach i filmach, to właśnie hit TVN zapewnił jej największą popularność. Mało kto wie, jak traumatyczne doświadczenia ma za sobą znana aktorka. Gwiazda pochwaliła się, że w najnowszej edycji programu "Ameryka Express" wystąpiła ze swoim synem, Filipem. Kobieta wychowywała go samotnie po nagłej śmierci swojego męża, Marka Sikora.

Para poznała się w poznańskim teatrze w 1984 roku. Choć początkowo nie przypadli sobie do gustu, w końcu połączyło ich gorące uczucie i stanęli na ślubnym kobiercu w marcu 1886 roku. Z ich związku pochodzi syn Filip, który dzisiaj jest już dorosły. ma ze swoją mamą wspaniałą relację, a aktorka jest z niego niezwykle dumna.

Gwiazda Na wspólne została sama z synem. Nagła śmieć męża wstrząsnęła aktorką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marek Sikora nie miał problemów ze zdrowiem, dlatego jego nagła śmierć w wieku zaledwie 36 lat zaskoczyła wszystkich. Mężczyzna zmarł po wylewie krwi do mózgu, nie udało się go uratować. Grażyna Wolszczak została sama z dzieckiem. Syn miał 7 lat, gdy stracił ojca.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Polacy w centrum epidemii wirusa Wuhan. Bardzo niepokojące wiadomości

Gwiazda pochwaliła się niedawno w mediach społecznościowych zdjęciem ze swoim synem. Widać, że chłopak jest podobny do taty, co zapewne sprawia, że aktorka wciąż wspomina męża oraz jego przedwczesną śmierć. fani także zauważyli uderzające podobieństwo.

- Syn jaki do taty podobny. Pozdrawiam Pani Grażyno - napisała jedna z internautek pod zdjęciem gwiazdy na Instagramie.

- Cudne zdjęcie, wyglądacie jak brat z siostra - dodała kolejna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starasz się o prawo jazdy? Przedstawiamy choroby, które mogą uniemożliwić jego otrzymanie
  2. Z ostatniej chwili. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Martyniuk nie może dojść do siebie. Nawet najwierniejsi fani nie mogli przewidzieć tak nieprawdopodobnego obrotu spraw
  4. Skandal w "Sanatorium miłości". Haniebne zachowanie uczestnika, przyznał się do wielokrotnej zdrady
  5. Kamil Stoch przekazał piękną nowinę. Serdecznie gratulujemy jego małżonce

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News