Dramat w "Na Wspólnej". Życie uwielbianego bohatera wisi na włosku

Dramat w "Na Wspólnej". Życie uwielbianego bohatera wisi na włosku Źródło: screenshot/TVN

"Na Wspólnej" słynie z zaskakujących zwrotów akcji i wzruszających scen. Już niedługo na antenie TVN pokażą się odcinki, które doprowadzą do łez każdego fana serialu. Jeden z ulubieńców widzów będzie walczył o życie.

"Na Wspólnej" już nie raz udowodniło, że wie, jak przyciągnąć widzów przed telewizory. Przez ponad 15 lat serial zebrał grono wiernych fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą kolejne, niesamowite zdarzenia w życiu ulubionych rodzin. Tym razem odcinki będą wyjątkowo dramatyczne. Szykuje się wzruszająca walka o życie jednego z najważniejszych bohaterów.

Bohater w "Na Wspólnej" musi walczyć o życie

Michał Brzozowski nie miał lekkiego życia. Zdiagnozowano u niego guza mózgu, stracił pamięć, musiał się zmagać najpierw z chorobliwą zazdrością żony, potem z wieścią o rozwodzie. Na sam koniec przeżył okropne chwile, gdy jego ukochana Kinga zaginęła. Gdy jasnowidz znalazł jej zwłoki zaczął przeżywać żałobę i został samotnym ojcem Ignasia.

Mogłoby się wydawać, że Michał zasłużył dla odmiany na jakiś miły wątek, który pozwoli mu odetchnąć po poprzednich doświadczeniach. Nic bardziej mylnego - mężczyznę czeka poważna operacja serca. Bardzo możliwe, że chirurdzy nie dadzą rady go uratować. Może na to wskazywać fakt, że podczas hospitalizacji objawi mu się Kinga, z którą będzie rozmawiał. To tylko halucynacja spowodowana narkozą czy znak, że jego życie się kończy? Odpowiedź pojawi się już niedługo na stacji TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczną informację przekazał sam aktor

Informację o przykrych wydarzeniach przekazał Michał Kudelski na swoim Facebooku. Niedawno zamieścił tam post, który musiał bardzo zaniepokoić fanów artysty.

- Co słychać, pyta Facebook. Nic szczególnego. Golić się trza pod operację serca w “Na Wspólnej”. Taka robota… - napisał.

Dzisiaj grzeje: 1. Nikt tak pięknie nie napisał o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Łzy same napływają do oczu
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Odtwórca roli Brzozowskiego z pewnością wie, jak zachęcić internautów do włączenia telewizora. Wiadomość o zbliżającej się operacji, do tego tak poważnej, na pewno sprawi, że wiele osób będzie chciało zobaczyć finał walki o życie Michała. Jak na razie nie wiadomo, jak zakończy się ta historia. Bardzo możliwe, że scenarzyści zrezygnują z tej postaci, bowiem bez Kingi losy rodziny nie byłby tak interesujące dla odbiorców.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News