Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie

Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie Źródło: .

Gwiazda "Na wspólnej" rozstaje się z mężem. Powód niejednego zaskoczy. Oskarżenia, jakie stawia kobiecie, jeżą włosy na głowie. To musiało być okrucieństwo z premedytacją. Już wkrótce sprawa ma zostać rozpatrzona przez sąd - to nie będzie przyjemna rozprawa.

Znana gwiazda "Na wspólnej" lubi pojawiać się na imprezach, gdzie świeci oszałamiającym uśmiechem i eleganckimi ubraniami. Jednak ostatnio okazało się, że kulisy życia Sylwii Gliwy nie wyglądają tak kolorowo jak front, który prezentuje mediom. Gwiazda rozwodzi się ze swoim mężem, Marcinem Biernackim. Ostatnio mężczyzna poczynił szokujące wyznanie, które z pewnością zszokuje niektórych fanów pięknej aktorki.

Gwiazda "Na wspólnej" została oskarżona o znęcanie się nad mężem

Rozwód to moment, w którym wiele osób przekracza wszelkie granice dobrego smaku. Na jaw wychodzą wszystkie sprawy, o których dotychczas starano się milczeć. Najwidoczniej tak też jest i w tym przypadku. Marcin Biernacki miał bowiem zawiadomić prokuraturę, że żona się nad nim znęca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zazwyczaj takie zawiadomienia są elementem walki podczas rozwodu. Rzadko się jednak zdarza, żeby mężczyzna zarzucał kobiecie, że agresywnie się nad nim znęca - skomentował anonimowy informator, który pozostaje w kontakcie z parą.

To bardzo poważne oskarżenie, które będzie musiało zostać rozpatrzone przez sąd. Ze względu na rzadkość takich przypadków sędzia z pewnością więcej czasu poświęci na przeanalizowanie dowodów. Sprawa znajduje się obecnie na bardzo wczesnym etapie i Sylwia Gliwa nie usłyszała jeszcze zarzutów. 

Aktorka nie chce komentować tego, co dzieje się w jej małżeństwie

Sylwia Gliwa na razie powstrzymuje się od komentarzy w sprawie rozwodu z mężem aby uchronić ich dziecko przed niepotrzebnym medialnym szumem. Jednak wiadomo, że już wkrótce będzie musiała zająć w tej kwestii stanowisko.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Zdjęcie odbiera mowę. Tak wygląda grób Leona Niemczyka tuż przed 13 rocznicą śmierci

- Przez wzgląd na dobro naszego syna nie chcę komentować tej sprawy. W swoim czasie wystosuję odpowiednie oświadczenie - powiedziała Sylwia Gliwa w rozmowie z mediami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Byłej żonie Marcinkiewicza puściły wszystkie nerwy. Nagle ujawniła koszmar gorszy niż jej małżeństwo
  2. Gigantyczne oszustwo na tysiącach Polaków. Pod żadnym pozorem nie rób jednej rzeczy, bo możesz stracić ogromne pieniądze
  3. Seria dramatycznych nocnych akcji ratunkowych w polskich miejscowościach. Informacje są tragiczne
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

źródło: pomponik

Następny artykuł