Gwiazda "Na Wspólnej" otarła się o śmierć. Usłyszała straszną diagnozę, uratowano ją w ostatniej chwili

Gwiazda "Na Wspólnej" otarła się o śmierć. Usłyszała straszną diagnozę, uratowano ją w ostatniej chwili Źródło: TRICOLORS East News

"Na Wspólnej" od prawie dwóch dekad przyciąga przed ekrany miliony telewidzów. Do tej pory fani nie wiedzieli, że jedna z kluczowych gwiazd serialu otarła się o śmierć. Aktorka usłyszała niegdyś przerażającą diagnozę. Lekarze zrobili wszystko, co mogli, by ją uratować. Udało się w ostatniej chwili.

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Telewidzowie z zapartym tchem śledzą losy dawnych wychowanków domu dziecka, którzy wspólnie zamieszkali w budynku przy tytułowej ulicy Wspólnej w Warszawie. W ciągu ostatnich 17 lat wyemitowano aż 3080 odcinków. Nic dziwnego, że widzowie zdążyli się zżyć z ulubionymi bohaterami. Trudno uwierzyć, że jedna z aktorek przez lata ukrywała przed fanami swój dramat.

"Na Wspólnej": Popularna aktorka otarła się o śmierć

Bożena Dykiel w serialu "Na Wspólnej" wciela się w rolę Marii Zięby. Jej bohaterka, wspólnie z mężem, Włodzimierzem, prowadzi popularny bar "U Marii". Aktorka robi wszystko, by zagrać jak najlepiej, nierzadko poświęcając przez to zdrowie i kondycję psychofizyczną. Przez lata przyznawała, że zdaje sobie sprawę, że jej postępowanie bywa nierozsądne, lecz mimo to nie zwalniała tempa. Niestety, presja i ciągły pośpiech doprowadziły do dramatu. Przed laty, podczas zdjęć do serialu, poczuła się gorzej i straciła przytomność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Wiedziałam, że mam wadę serca, ale dalej żyłam jak wariatka. Pamiętam, kręciliśmy "Na Wspólnej", wątek jak to Ziębowie przechodzili małżeński kryzys. Sceny były emocjonalne i trudne. Pracowałam cztery dni w tygodniu po 12 godzin. Wstawałam o 5:30, kończyłam o 19:30. Mój mózg był niedotleniony, bo wadliwa zastawka raz mi się otwierała, raz nie. I któregoś dnia upadłam - zdradziła niedawno Bożena Dykiel.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagranie z uderzenia już jest w sieci. Samochód potrącił Martynę Wojciechowską

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Tomasz Komenda spojrzał w kamerę i powiedział słowa do ojca zgwałconej i zabitej dziewczyny. Wszyscy je zapamiętają

Aktorka tłumaczyła nagłą niedyspozycję przeziębieniem. Niestety, diagnoza okazała się być zdecydowanie gorsza. Lekarz stwierdził, że konieczna będzie operacja polegająca na wszczepieniu zastawki serca. Zabieg był bardzo skomplikowany. Gwiazda "Na Wspólnej" była utrzymywana przy życiu dzięki sztucznemu organowi, który pompował krew. To wstrząsające zdarzenie kompletnie przewartościowało priorytety Bożeny Dykiel. Teraz robi wszystko, by zachować zdrowie i witalność.

- Już nie jestem tą szaloną Bożenką, która biegnie na tańce, a jutro leci do Barcelony. Dotarło do mnie, że już niewiele muszę. Robię to, na co mam ochotę, w swoim tempie i na swoich warunkach - zapewniła gwiazda w rozmowie z dziennikarzem "Twojego Stylu".

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
  2. Chińska rakieta spadła nieopodal szkoły. Po wybuchu wyzwoliła kłęby toksycznego dymu [wideo]
  3. Pies podczas pogrzebu nie chciał odejść od trumny swojego pana. Po ceremonii zrobił rzecz, która powaliła wszystkich na kolana
  4. Widok z miejsca wywołuje łzy. Niewiarygodne, jak wygląda dzisiaj grób tragicznie zmarłej Kamili Skolimowskiej
  5. Rodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyć
  6. Kwota emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zdumiewa. Nauczyła Polaków jeść bezę

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News