Bohater "Na Wspólnej" nie żyje. Skatowali go na śmierć, wstrząsające doniesienia

Bohater "Na Wspólnej" nie żyje. Skatowali go na śmierć, wstrząsające doniesienia Źródło: screen/TVN

Fani "Na Wspólnej" zobaczą wstrząsające wydarzenia w swoim ukochanym serialu. Jeden z lubianych bohaterów zostanie pobity przez grupę mężczyzn na tyle ciężko, że nie uda mu się przeżyć napaści. Śmierć będzie druzgoczącym doświadczeniem dla jego bliskich.

W "Na Wspólnej" ostatnio wydarzyło się wiele przygnębiających wydarzeń. Jednym z nim nich jest chorobą Anastazji, która musi pilnie dostać nową nerkę, aby móc żyć. Dramatyczna walka dziewczyny z ciężką niewydolnością nerek wyciska łzy z oczu widzów TVN. Do tego dojdzie jeszcze wielka strata. Fani serialu będą potrzebować chusteczek.

"Na Wspólnej" zaskoczy widzów nagłą śmiercią

Brat Anastazji, Joachim, jest zrozpaczony tym, przez co przechodzi jego krewna. Będzie zdeterminowany, aby oddać siostrze nerkę, jednak wyniki jego badań nie będą pomyślne. Lekarz powie mu, że jedna z jego nerek jest zdecydowanie słabsza, a przekazanie zdrowego narządu komuś innemu może sprawić, że jego życie będzie zagrożone. To wprawi chłopaka we wściekłość, jednak nie podda się. Obieca Anastazji, że zrobi wszystko, by przeżyła i wyjdzie ze szpitala.

Joachim postanowi sprowokować grupę osiłków do bójki. Wiedział, że nie ma żadnych szans na wyjście cało z tego starcia i o to mu właśnie chodziło - poświęcił swoje życie, aby ratować ukochaną siostrę. Gdy ponownie trafi do placówki, tym razem jako pacjent, umrze podczas operacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragiczne wydarzenie zmieni bieg serialu

Dzięki poświęceniu Joachima jego zdrowa nerka będzie mogła trafić do Anastazji, ratując jej tym samym życie. Ten wyczyn z pewnością wzruszy wszystkich widzów "Na Wspólnej", jednak to dopiero początek. Nie wiadomo, jak dziewczyna zareaguje na wieść o tych tragicznych wydarzeniach. Można założyć, że będzie zrozpaczona, a radość z przeszczepu będzie przyćmiona przez żałobę.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

2. Już nie tylko Air Kuchciński. Kolejne afery marszałka wychodzą na jaw

Na pewno bieg wydarzeń w serialu się zmieni, a scenarzyści zadbają, by fani produkcji TVN ciągle mieli nowe powody do przeżywania głębokich emocji. Nie wykluczone, że po ofierze Joachima i reakcji jego siostry będzie czas, by nieco ochłonąć, a losy pozostałych bohaterów będą nieco lżejsze. Znając jednak wcześniejsze perypetie, sielanka nie potrwa długo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  2. Michał Szpak przeszedł samego siebie. Fani już nie spojrzą na niego tak samo
  3. Pozwoliła synkowi wybrać dowolne zwierzę ze schroniska. Jego wybór wzrusza do łez
  4. Tak wyglądała żona Sławomira w dniu swojego ślubu. Ten widok zwali was z nóg, jest nie do poznania
  5. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Super Express

Następny artykuł