Gra Romana w "Na Wspólnej". Słowami o emeryturze gwiazdor zaskoczył wszystkich

Gra Romana w "Na Wspólnej". Słowami o emeryturze gwiazdor zaskoczył wszystkich Źródło: screen player.pl

W serialu "Na Wspólnej" postać Romana Hoffera pojawia się od samego początku. Aktor swoimi słowami o emeryturze zaskoczył wszystkich.

"Na Wspólnej" rozpoczęło swoją emisję w styczniu 2003 roku, od tego czasu serial diametralnie się zmienił, ale na ekranie wciąż możemy zobaczyć postacie, z którymi rozpoczynaliśmy przygodę z tą produkcją. Oczywiście obsada ulegała pewnym zmianom, dzięki czemu w serialu cały czas pojawiają się nowe postaci, a co za tym idzie również i wątki, które potrafią przyciągnąć widza do ekranu telewizora na całe lata.

Mimo upływające czasu serial stacji TVN nadal cieszy się ogromną popularnością i wygląda na to, że nie tylko widzowie się bardzo z nim zżyli, ale i również aktorzy, którzy przecież na jego planie spędzili już wiele lat. Waldemar Obłoza w jednym z wywiadów wspominając o swojej emeryturze, zaskoczył wszystkich.

Gwiazdor serialu "Na Wspólnej" zaskoczył wszystkich mówiąc o swojej emeryturze

Jeszcze jakiś czas temu wielu polskich artystów bardzo mocno narzekało na swoje emerytury twierdząc, że świadczenia, które im przysługują, zwyczajnie nie wystarczają na ich zapotrzebowanie finansowe. Wypowiadali się również artyści, którzy jeszcze mają przed sobą kilka lat przed emeryturą i oni również widząc, ile według ZUS-u będzie wynosiła ich emerytura, łapali się za głowę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mimo to z ust Waldemara Obłozy nie usłyszeliśmy ani jednej skargi na ten temat, ale nie z tego powodu, że serialowy Roman odprowadzał składki na własną rękę. Aktor zwyczajnie nie chce przechodzić na emeryturę, ponieważ tak dobrze czuje się wśród swoich kolegów z planu serialu.

 - Kiedy zaczynaliśmy ten serial, zażartowałem sobie, że jest tak fajnie, że mogę grać do emerytury. Jestem blisko - mówił Waldemar Obłoza.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Aktor cały czas ma nadzieję, że serial, w którym gra już tyle lat nadal będzie utrzymywał się w ramówce stacji, dając mu cały czas taką samą frajdę, jak na początku pracy na tym planie. Patrząc na entuzjazm Waldemara Obłozy można nawet podejrzewać, że aktor po osiągnięciu wieku emerytalnego nadal będzie chciał pracować nad tą produkcją, co dla wielu może być nie lada zdziwieniem. W końcu na emeryturze powinniśmy odpoczywać, ale jeżeli praca daje nam tyle radości, to po co z niej rezygnować, jeżeli czujemy się na siłach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

 

źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News