Nikt jej nie powiedział, że jej mąż nie żyje. Reakcja bohaterki "Na Wspólnej" miażdży serce

Nikt jej nie powiedział, że jej mąż nie żyje. Reakcja bohaterki "Na Wspólnej" miażdży serce Źródło: screen player.pl

Bohaterka serialu "Na Wspólnej" nie miała pojęcia o śmierci swojego męża. Wszystkiego dowiedziała się w dniu pogrzebu, a jej reakcja rozrywa serce.

Aleksandra Pałka w serialu "Na wspólnej" wciela się w postać Eweliny, która nie miała pojęcia o śmierci swojego męża. Bohaterka dowiedziała się wszystkiego przypadkiem w dniu pogrzebu ukochanego od policjantów, którzy wyznali jej prawdę o tym, co się stało z Joachimem. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. Jednak nie tylko przednią był ukrywany ten fakt.

Nie da się ukryć, że śmierć współmałżonka jest potworną tragedią, z którą bardzo ciężko sobie poradzić. Jeszcze gorzej jest, kiedy o wszystkim nie dowiadujemy się od swoich bliskich, tylko całkowicie obcych osób. Niestety taki właśnie los spotkał jedną z bohaterek serialu "Na wspólnej".

Ewelina z "Na Wspólnej" nie miała pojęcia o śmierci męża

Tragiczna śmierć Joachima wstrząsnęła wieloma widzami, którzy widząc jego poświęcenie w wielu przypadkach wzruszyli się do łez. Jednak to nie koniec tego tragicznego wątku. Już w 2040 odcinku odbędzie się pogrzeb Joachima, o którym zostali uprzedzeni wszyscy oprócz jego małżonki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewelina o wszystkim dowiedziała się od policjantów, którzy zajmują się sprawą śmiertelnego pobicia Joachima. Kiedy prawda wyjdzie na jaw, Ewelina pobiegnie do tawerny Ziębów i tam spostrzeże, że rodzina właśnie szykuje się do uroczystości. Jej reakcja na zastane zachowanie wyciska łzy.

 - Co, myśleliście, że nie przyjadę na pogrzeb własnego męża?! Dlaczego nie powiedzieliście mi o tym, że Joachim nie żyje?! Dowiedziałam się od policji, nie od was! - wykrzyczała Ewelina.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Reakcja Eweliny jest jak najbardziej zrozumiała, bo w końcu właśnie dowiedziała się, że jej ukochany nie żyje, ponieważ został pobity na śmierć. Ciężko powiedzieć, co dalej będzie z Eweliną po tak potężnym ciosie zadanym przez rodzinę. Miejmy nadzieję, że los szybko się do niej uśmiechnie.

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Panna młoda w kluczowej chwili ślubu wyszeptała do ukochanego ohydne słowa. Nie wiedziała, że ma ukryty mikrofon
  4. Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach psiej matki. W ten sposób chciała dać jej "ważną" nauczkę
  5. Matka miała 3 promile alkoholu we krwi. W wózku płakała 2-letnia córeczka

źródło: Super Express

Następny artykuł