Gwiazda "Na Wspólnej" uwielbia sport. Efekty są spektakularne (FOTO)

Gwiazda "Na Wspólnej" uwielbia sport. Efekty są spektakularne (FOTO) Źródło: Screenshot/ TVN

"Na Wspólnej" to cały przekrój aktorów o różnych zainteresowaniach. Zdecydowanie spośród serialowego grona wyróżnia się jedna osoba. Gwiazda, nazywana sportowym wariatem, nie może żyć bez codziennej aktywności. Efekty tych poczynań zwalają z nóg.

"Na Wspólnej" dało poznać Joannę Jabłczyńską już od samych początków serialu. Należy do stałego grona aktorów, wcielając się w rolę Marty Konarskiej. Poza planem filmowym gwiazda posiada pasję, która nie pozwala usiedzieć w miejscu. I bardzo to lubi.

Gwiazda "Na Wspólnej" jest uzależniona od sportu. Rower, biegi, pływanie, maratony - to codzienność

Każdy zapewne słyszał, że lubiana przez widzów Joanna Jabłczyńska skończyła studia prawnicze i poza pracą w serialu prowadzi swoją kancelarię. Sport pozwala jej na odświeżenie umysłu od codziennej papierkowej i umysłowej pracy, a także odetchnięcie od stresów na planie.

W pewnym wywiadzie aktorka przyznała, że poczuła uzależnienie od roweru już w wieku 6 lat. Od tamtej pory stara się jeździć gdy tylko może i gdzie tylko może. Swoją pasję intensywnie rozwijała w wieku nastoletnim, by jako dorosła podpisać nawet kontrakt z grupą kolarską.

Zdecydowanie nie ma dla niej rzeczy niemożliwych po tym, gdy zdobyła drugie miejsce w 185 kilometrowym, górskim maratonie szosowym w Zieleńcu. Oprócz tego uwielbia biegać i jest wierną uczestniczką 10 kilometrowych maratonów. Swoją sylwetką firmuje też biegi charytatywne, na przykład te na rzecz zwierząt lub przemocy.

Pokazała się w stroju kąpielowym. "No no, figurkę to Ty masz"

Joanna Jabłczyńska 2 dni temu zdecydowała się pochwalić swoją figurą przy okazji nawiązując do zabójczych upałów. Swoje zdjęcie na Instagramie opatrzyła komentarzem:

- Marzyłam, aby w Polsce była pogoda jak w Jordanii.... No i mam za swoje; tylko tutaj nie mam szansy iść na basen w środku dnia - napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pod zdjęciem od razu nastąpił wysyp komplementów. Panie zachwycały się idealnie dobranym kostiumem, zaś panowie nie szczędzili wirtualnych kwiatków i serduszek.

Aktorka spędzała swój urlop w Jordanii, by odetchnąć od natłoku spraw i zrelaksować się w pięknym azjatyckim kraju. Można było zobaczyć również zdjęcie z momentu nurkowania - kto wie, może Joanna złapie bakcyla?

Fot. instagram.com/joannajablczynska

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu