Dramat gwiazdy "Na Wspólnej". Mąż oskarżył ją o haniebne czyny, przez to straciła pracę

Dramat gwiazdy "Na Wspólnej". Mąż oskarżył ją o haniebne czyny, przez to straciła pracę Źródło: Fot. Instagram/Sylwia Gliwa

Gwiazda "Na Wspólnej" znalazła się na ustach wszystkich. Po ośmiu latach małżeństwa, przyszedł czas na rozwód. Nie będzie to jednak spokojny czas aktorki, bowiem mąż wysuwa wobec niej bardzo poważne i zaskakujące oskarżenia.

Gwiazda "Na Wspólnej" ma poważne kłopoty. Po ośmiu latach małżeństwa, mąż zadecydował się z nią rozstać. Powód rozwodu jest bulwersujący i fani nie potrafią w to uwierzyć. W dodatku aktorka straciła przez to pracę. Wszystko wskazuje na to, że celebrytkę czeka długa, sądowa batalia o odzyskanie dobrego imienia.

Gwiazda "Na Wspólnej" oskarżona o znęcanie się nad mężem

Sylwia Gliwa poślubiła Marcina Biernackiego osiem lat temu. Para wychowuje wspólnie 7-letniego syna. Nic nie wskazywało na to, że coś złego dzieje się w ich małżeństwie. Rozwód to była decyzja Marcina, którą argumentuje - ku zaskoczeniu wszystkich fanów - agresywnością żony. Biernacki oskarżył gwiazdę "Na Wspólnej" o przemoc domową. Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Gliwę. Rzecznik instytucji nie potwierdza tych informacji, ale plotki obiegły już opinię publiczną.

- Znajomi pytają ją, jak było naprawdę, a ona ma oczy pełne łez. Ci, którzy ją znają, wiedza, że nie mogłaby zrobić nikomu krzywdy - donosi informator Na żywo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie zanosi się na to, żeby para doszła do porozumienia. Zapowiada się długa, sądowa batalia rozwodowa, w której małżonkowie będą walczyć o prawo opieki nad synem i wspólny majątek. Sylwia Gliwa nie jest jeszcze oficjalnie oskarżona, ale już odczuwa pierwsze konsekwencje rewelacji męża.

Aktorka traci pracę przez oskarżenia męża

Sylwia Gliwa była przymierzana do ważnej kampanii, która będzie poświęcona ofiarom przemocy domowej. Niestety jednak takie oskarżenia dyskwalifikują ją jako kandydatkę do tej roli. Producenci przedsięwzięcia postanowili wymienić aktorkę na jej koleżankę z serialu "Na Wspólnej". 

- Sylwia to profesjonalistka i potrafiła zrozumieć tłumaczenie produkcji, że niezręcznie zatrudniać do kampanii osobę, niecieszącą się nieposzlakowaną opinią. Rozstała się z planem, ale cień żalu w sercu pozostał - informuje znajomy Gliwy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Gwiazda "Na Wspólnej" nie komentuje na razie sprawy swojego rozwodu, stara się ratować swój wizerunek medialny i nie chce, żeby szczegóły jej życia prywatnego przedostawały się do mediów. 

- Przez wzgląd na dobro naszego syna nie chcę komentować tej sprawy. W swoim czasie wystosuję odpowiednie oświadczenie - oświadczyła mediom Sylwia Gliwa

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zapukają do drzwi i nakażą wracać do pracy. ZUS coraz częściej przerywa L4

źródło: jastrząb post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News