Na Wspólnej: ogromna tragedia, uszkodzony mózg. Już nigdy nie odzyska sprawności

Na Wspólnej: ogromna tragedia, uszkodzony mózg. Już nigdy nie odzyska sprawności Źródło: Facebook/Na Wspólnej TVN

Fani "Na Wspólnej" muszą przygotować się na ogromną dawkę emocji. Odcinki, które zostaną wyemitowane w najbliższych tygodniach, będą bardzo poruszające. Scenarzyści nie oszczędzają bohaterów, a co za tym idzie - widzów.

Aż trudno uwierzyć, że "Na Wspólnej" emitowane jest już na antenie TVN od 16 lat. Na odcinkach uwielbianego serialu mogło wyrosnąć całe pokolenie. Przez te blisko 3000 odcinków widzowie przeżyli całą gamę emocji, a tych nigdy dość. Fani będą mogli się o tym przekonać, oglądając najbliższe odcinki. Scenarzyści przygotowali wiele szokujących sytuacji. Podczas seansu warto przygotować chusteczki, bo z oczu poleci niejedna łza.

Tragedia w "Na Wspólnej". Już nigdy nie będzie tak samo

Przed emisją są jeszcze odcinki od 2905, ale streszczenie epizodu 2915, który wyemitowany zostanie za kilka tygodni, budzi ogromne emocje. Dramat rozpocznie się w odcinku 2911, a później już nic nie będzie takie samo w życiu serialowej Elżbiety, granej przez Paulinę Chapko.

W odcinku 2910 dojdzie do wypadku, który spowoduje Ewa (Ewa Gawryluk). Elżbieta przeżyje, lecz dozna w nim poważnych obrażeń. Przez wiele dni będzie w śpiączce. Później wreszcie stan jej zdrowia się poprawi. I wtedy nadejdzie szokujący odcinek 2915.

Zacznie się nieźle - bohaterka usłyszy, że może opuścić szpital. Jednak wyniki badań przekażą dramatyczną prawdę. Mózg Elżbiety został podczas wypadku uszkodzony. Nie będzie już działał tak samo.

Wypadek, który wszystko zmienił. Twórcy "Na Wspólnej" brutalni dla Elżbiety

Wypadek z odcinka 2910 będzie pierwszym wstrząsem dla fanów "Na Wspólnej". Przez długi czas stosowne będzie pytanie: czy bohaterka opuści serial? Na szczęście scenarzyści przewidzieli dla niej inny los. Łaskawszy, lecz także trudny. Elżbieta może bowiem nie wrócić do pełnej sprawności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczna walka o życie zakończy się sukcesem. Bohaterka, wbrew diagnozom lekarzy, będzie sprawna fizycznie. Problem będzie inny, a Elżbieta zrozumie to, gdy Igor przyniesie jej do szpitala coś słodkiego. To właśnie podczas poczęstunku kobieta zrozumie, że coś jest nie tak. Że jej mózg nie działa dobrze. Że coś jest nie tak z jej zmysłami. Źle odczuwa smak i węch.

Co stanie się z Elżbietą? Czy jej mózg wróci do pełnej sprawności? A może będzie skazana na uboższe życie z niepełnymi zmysłami? Fani muszą poczekać na odpowiedzi do późniejszych odcinków. A ten szokujący epizod zostanie wyemitowany w środę, 24 lipca, o godz. 20.15 na antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  5. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny
  6. Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia

Źródło: Superseriale

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News