Druzgocąca wiadomość z "Na Wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia

Druzgocąca wiadomość z "Na Wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia Źródło: screenshot/TVN

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Ostatnio atmosfera w nim jest naprawdę napięta, a teraz okazuje się, że jeden z bohaterów straci życie.

"Na Wspólnej" to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce, który przyciągnął ostatnio widzów nowymi tragicznymi wydarzeniami. W strasznych okolicznościach zginął jeden z bohaterów. 

Koszmarne wydarzenia w "Na Wspólnej"

Wątek, który ostatnio najbardziej interesuje widzów, to burzliwa relacja Ilony i naczelnika Urzędu Skarbowego, Wyszoły. Ich romans rozpoczął się głównie przez wyrachowanie kobiety. Aby ratować firmę przed kłopotami finansowymi, zgodziła się spędzić noc z urzędnikiem, szybko się jednak przekonała, że to był błąd. 

Ilona przez swoją decyzję straciła męża i dziecko, a ponadto przekonała się, że naczelnik zrobi wszystko aby znowu ją wykorzystać. Firma Zdybickiej zaczęła przeżywać poważne kłopoty i tylko Wyszoła mógł to naprawić. Zaproponował jej kontynuację znajomości, ale ona odmówiła. Jak się okazało w następnych odcinkach, gorzko tego pożałowała. 

W trakcie jednego ze spotkań naczelnik po raz kolejny próbował namówić Ilonę, aby poszła z nim do łóżka, gdy ta znów odmówiła dotkliwie ją pobił i próbował zgwałcić. Kobiecie cudem udało się uciec. Gdy jej mąż zobaczył ją w taki stanie zrozumiał, że mylił się co do niej i tego co łączy ją z Wyszołą. Przez chwilę wydawało się, że najgorsze już za nimi, jednak nic bardziej mylnego. 

Śmierć w tragicznych okolicznościach

W zbliżających się odcinkach widzów czeka kolejna dawka dużych emocji. Po tym, jak Ilona i jej mąż Maks się pogodzili, wszystko znowu obróciło się przeciwko nim. Gdy małżeństwo odpoczywało po ostatnich wydarzeniach do ich domu wtargnęła policja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze przekażą, że naczelnik Urzędu Skarbowego nie żyje, a Ilona, która widziała go po raz ostatni, jest oskarżona o jego zabójstwo. To załamie kobietę, która była ofiarą bezdusznego urzędnika. Niestety nie ma żadnych nagrań udowadniających, że Wyszoła ją pobił i próbował zgwałcić. 

Podczas gdy Zdybicka będzie próbowała się tłumaczyć i bronić przed aresztowaniem policjanci znajdą w jej śmietniku pokrwawioną bluzkę. Ilonie nie będzie łatwo się wyprzeć morderstwa i udowodnić, że to ona była ofiarą. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawdziwe nazwisko Bieńkowskiej to "Moycho". Gdy dowiecie się skąd pochodzi, mocno się zdziwicie
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
  3. Opublikowano oświadczenie majątkowe Jarosława Kaczyńskiego. Wspomniał o spółce Srebrna
  4. Przed Martą Manowską zupełnie nowe wyzwanie. Za pół miliona poprowadzi nowy program
  5. To miało być cudowne popołudnie. Mężczyzna zaczął się topić ze swoim 7-letnim synem
  6. Małgorzata Rozenek ukrywa, że spodziewa się dziecka? 'Tadzio nie może doczekać się rodzeństwa'

Źródło: Super Seriale 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News