Grająca Ewę Hoffer w "Na Wspólnej" aktorka szczerze jak nigdy o rodzinnym dramacie. Popadła w straszny nałóg

Grająca Ewę Hoffer w "Na Wspólnej" aktorka szczerze jak nigdy o rodzinnym dramacie. Popadła w straszny nałóg Źródło: Youtube/tvnpl

"Na Wspólnej" dało jej rolę Ewy Hoffer, do której fanki serialu są już przyzwyczajone od 2003 roku. Okazało się, że uwielbiana aktorka miała niemałe kłopoty - po prywatnym dramacie popadła w poważny nałóg.

"Na Wspólnej" sprawiło, że Ewa Gawryluk stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna. Obecnie jest żoną Waldemara Błaszczyka, który również gra w hitowym serialu TVN. Kiedyś była związana z innym aktorem, odtwórcą jednych z najbardziej ikonicznych ról w polskich serialach. Rozstanie z nim wpłynęło destrukcyjnie na aktorkę, która popadła wtedy w poważne nałogi.

Aktorka z "Na Wspólnej" przez związek ze znanym aktorem wpadła w ciężki nałóg

Niewiele osób o tym wie, ale niegdyś Gawryluk była partnerką Piotra Zelta, znanego z kultowego serialu "13 Posterunek", gdzie zagrał rolę Arniego. Polska aktorka była związana z nim jeszcze w latach 90. Niestety, związek w końcu się rozpadł, a odtwórczyni roli Ewy Hoffer nie mogła się z tym pogodzić. W efekcie popadła w ciężkie nałogi.

- Uciekłam w środki antydepresyjne i alkohol. Chodziłam na psychoterapię. W końcu postanowiłam: będę sama - opowiedziała w wywiadzie.

Trzeba zauważyć, że połączenie lekomanii z alkoholizmem może być tragiczne w skutkach. Po takiej "kuracji" zdrowie aktorki mogło być poważnie zagrożone. Na szczęście nadciągnęła pomoc, dzięki której aktorka wyszła z nieszczęśliwej sytuacji cało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorkę z marazmu uratował jej obecny mąż

Gdyby nie Waldemar Błaszczyk, nie wiadomo, w jakim stanie byłaby dziś Ewa Gawryluk. Dzięki związkowi z aktorem udało jej się zapomnieć o Piotrze Zelcie i zostawić nałogi za sobą. W 1999 roku para wzięła ślub.

W 2000 roku parze urodziła się córka Marysia. Na czas ciąży aktorka zrezygnowała z pracy. Późniejszy powrót na plan zdjęciowy był niezwykle trudny - brakowało ofert. Na szczęście w porę otrzymała propozycję od TVN na zagranie w "Na Wspólnej". Jej postać jest w serialu do dziś i fani nie wyobrażają sobie kolejnego odcinka bez Ewy Gawryluk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  5. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  6. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  7. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News