Tragedia w "Na Wspólnej". Nie żyje uwielbiany bohater

Tragedia w "Na Wspólnej". Nie żyje uwielbiany bohater Źródło: instagram/nawspolnej_tvn/

Nowy sezon "Na Wspólnej" już za kilka dni zawita na antenie. Już od jakiegoś czasu pojawiają się informacje, zdradzające co nieco w kwestii wielu wątków. Jedne z ostatnich doniesień wprost wstrząsnęły fanami serialu. Nie spodziewali się, że będą musieli pożegnać się ze swoim ulubionym bohaterem.

W "Na Wspólnej" dojdzie do potwornego wypadku, w którym będzie uczestniczył jeden z bohaterów. Jak możemy się dowiedzieć, nie uda mu się wyjść z tego cało. Ponadto, do tragedii dojdzie zaledwie chwilę po trudnej rozmowie, jaką odbył z siostrą. Czy jego śmierć nie była jedynie nieszczęśliwym wypadkiem? 

Wielkie emocje w "Na Wspólnej". Bohater nie może pomóc siostrze 

Ci, którzy bacznie śledzą fabułę serialu TVN wiedzą, że Anastazja (Karolina Bacia) przebywa obecnie w szpitalu, gdzie czeka na przeszczep nerki. Dawcą miał zostać jej brat Joachim (Michał Jurowski). Początkowo wszystko wskazywało na to, że z przeszczepem nie będzie najmniejszego problemu, jednak przeprowadzone badania wykazały, że jedna nerka bohatera jest jeszcze słabsza od drugiej. Medycy wyznali, że nie podejmą się operacji, która prowadziłaby Joachima na pewną śmierć. 

Joachim uda się do pokoju siostry i z wielkim bólem przekaże jej, że nie ma szans, by to on został dawcą. Anastazja doszczętnie się załamie, bowiem zda sobie sprawę, że bez nowej nerki zostało jej kilka tygodni życia. Brat przysięgnie jednak, że zrobi wszystko, by zdobyć dla niej niezbędny organ. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Uwielbiany bohater nie żyje 

W zwiastunie serialu możemy zobaczyć, że po trudnej rozmowie z siostrą Joachim wyjdzie ze szpitala i wsiądzie do samochodu. Niespodziewanie dojdzie do potwornego wypadku. Choć lekarze będą walczyli o życie bohatera, nie zdołają go uratować. Joachim wiedział, że najlepszym i najszybszym rozwiązaniem dla jego siostry jest nerka z wypadku. Widzowie zaczęli zastanawiać się, czy zatem brat Anastazji nie popełnił samobójstwa, pozorując tym samym zwykły przypadek. Tego dowiemy się jednak dopiero po przerwie, która dobiega końca już 12 sierpnia. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje legendarna polska aktorka. Zmarła nagle, osierociła dwójkę dzieci. Fani są zdruzgotani
  2. Ujawniono zdjęcie 17-letniej Kingi Dudy z ojcem. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Prezydent jest prawie nie do poznania!
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News