Ogromny cios dla widzów TVN. Z "Na Wspólnej" odchodzi uwielbiany aktor, fanki toną we łzach

Ogromny cios dla widzów TVN. Z "Na Wspólnej" odchodzi uwielbiany aktor, fanki toną we łzach Źródło: instagram

"Na wspólnej" straci jedną z największych gwiazd? Szykuje się ogromny cios dla wszystkich widzów TVN. Nikt nie był na to przygotowany, fanki na wieść o tym zalały się łzami.

"Na Wspólnej" jest jednym z najchętniej wybieranych seriali, które produkuje telewizja TVN. Od wielu lat dzięki temu serialowi TVN może pochwalić się ogromną oglądalnością. Widzowie zżyli się już z bohaterami na tyle, że każda wiadomość o rezygnacji kogoś z obsady z udziału w serialu wzbudza ogromne emocje. 

Serial "Na Wspólnej" przejdzie niemałą rewolucję

Widzowie, którzy od początku oglądają "Na Wspólnej" śledzą losy bohaterów i drżą z niepokoju, kiedy dowiadują się, że do obsady dołączy ktoś nowy. Niecałe dwa tygodnie temu producenci zaszokowali fanów swoją decyzją. Okazało się, że w "Na Wspólnej" wystąpi kontrowersyjny aktor, Łukasz Darłak, którego widzowie mogli kojarzyć z "Big Brothera". 

Ta rewolucja nie spodobała się niektórym fanom "Na wspólnej", jednak dopiero najnowsza decyzja sprawiła, że widzowie zalali się łzami. Z serialu odchodzi jeden z najbardziej lubianych aktorów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uwielbiany aktor odejdzie z "Na Wspólnej"

W "Na Wspólnej" występuje już od 4 lat, nikt się nie spodziewał, że kiedykolwiek pojawi się informacja, że ten bohater zniknie z planu zdjęciowego serialu. Chyba nikt nie był na to przygotowany. "Na Wspólnej" bez Michała Mikołajczaka? Nic dziwnego, że fanki zalały się łzami. 

Michał Mikołajczak w serialu "Na Wspólnej" wciela się w Darka Żbika, jego postać wprowadziła zamęt w planach wielu bohaterów i sprawiła, że ich losy nie ułożyły się zgodnie z ich planem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie
2. Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

Informacja o odejściu aktora "Na Wspólnej" pojawiła się niespodziewanie, nie została dotąd potwierdzona oficjalnie przez aktora ani przez producentów. Zgodnie z doniesieniami Michał Mikołajczyk będzie pracował nad rozwojem swojej kariery za granicami kraju. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Najgrubsza kobieta świata oskarżona o zabójstwo. Dziecko nie miało szans, potem wydarzyło się niewiarygodne
  4. Masz na ramieniu podobną bliznę po szczepionce? Prawda o jej pochodzeniu sprawia, że ludzie bledną
  5. Licealiści na studniówce pobili wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Zrobili magiczny pokaz na parkiecie, ciężko oderwać wzrok

źródło: pudelek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News