Polska gwiazda telewizyjna ostatnio jest wszędzie obecna. Po wyznaniach o dziewictwie jakie zamieściła jej matka, teraz przyszła kolej na pokazanie całej siebie.  

Wczoraj serwisy internetowe podały informację, że Eliza Wyszomirska-Kurdej udzieliła wywiadu w programie „Oczami matki”. Okazuje się, że miała udział w pierwszym razie swojej znanej córki.

Poszłam z Basią do ginekologa, żeby się zabezpieczyła, jak już chciała współżyć z wieloletnim chłopakiem. (…) Basia sama sobie zorganizowała wszystko, wiedziałam, że to jest ten wieczór – szczerze stwierdziła pani Eliza.

Jej córka była otwarta i mówiła wszystko o swoim życiu intymnym. Do zbliżenia miało dojść w liceum, a dzięki radom doświadczonej kobiety wszystko przebiegło jak trzeba. Wyszomirska- Kurdej dodała zdanie o swojej „pomocy”:

– Uznaliśmy, że tak będzie najpiękniej i normalnie. Po co gdzieś w ukryciu? To jest straszne. Potem wspomnienia są okropne, a dlaczego mają takie być, skoro mogą być ładne?

Mimo dużego zapracowania popularna aktorka ma czas na prowadzenie swojego konta na Instagramie. Można tam znaleźć jej wiele pięknych zdjęć. Ostatnio na swoim koncie pani Basia postanowiła zapowiedzieć premierę musicalu. Wybrała bardzo oryginalną stylizację na to wydarzenie.

screen Instgram/kurdejszatan

Barbara Kurdej- Szatan urodziła się w 1985 roku. Skończyła PWST w Krakowie. Aktualnie jest zatrudniona w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Jest także prowadzącą dwóch flagowych programów TVP2- „Kocham Cię Polsko” i „The Voice of Poland”. Za swoje kreacje w serialach była trzykrotną laureatką „Telekamer”.

16 najsławniejszych kobiet, które rozebrały się dla "Playboya"

Najlepsze rozbierane okładki polskich gwiazd [ZOBACZ!]

Źródło: rmf.fm

...

Zobacz również