Wnuczka premiera w rządzie SLD Leszka Millera pojawiła się w internecie właściwie znikąd, ale bardzo szybko zdobyła sobie duże grono odbiorców. Monika Miller kusi w sieci seksownymi zdjęciami, chętnie prezentując swoje pokryte tatuażami ciało. 

Internetowa kariera młodej celebrytki nabiera tempa, a rosnąca popularność jej profili w social media zagwarantowała jej liczne propozycje. Wnuczka polityka wystąpiła już m.in. w teledysku, gdzie zagrała „uosobienie zła”.

ZOBACZ TAKŻE: Wnuczka Millera dalej bryluje w mediach. W tle oskarżenia o PROSTYTUCJĘ

Zmiana sytuacji

Jeszcze do niedawna Monika Miller musiała upraszać fotografów i zamieszczać ogłoszenia w różnych grupach zrzeszających „modeli alternatywnych” i fanów pracy po drugiej stronie obiektywu, by ktokolwiek zechciał ją sfotografować. Obecnie z wnuczką byłego premiera chcą współpracować fotografowie o uznanej marce. Erotyczne zdjęcia wnuczce Millera zrobiła fotografka, która w przeszłości współpracowała już m.in. z Sonią Bohosiewicz czy Ewą Gawryluk.

Fotografowie i twórcy teledysków liczą ponoć, że udział Moniki Miller w ich projektach zwiększy ich popularność i sam w sobie będzie stanowił skuteczną formę promocji. Według nieoficjalnych informacji, dziewczyna otrzymała nawet propozycję od jednego z magazynów dla dorosłych, jednak nie wiadomo czy z niej skorzysta.

ZOBACZ TAKŻE: Wnuczka Millera szokuje! Pokazała ostrą jazdę w łóżku z dwoma facetami

Fot. Galeria pudelek.pl
Fot. Galeria pudelek.pl
Fot. Galeria pudelek.pl
Fot. Galeria pudelek.pl
Fot. Galeria pudelek.pl

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!

10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również

Zobacz również