Wyznanie Marii Kiszczak jest totalnym zaskoczeniem. Nikt się tego nie spodziewał. Żona generała ujawniła całą prawdę!

Małżonka Czesława Kiszczaka postanowiła opowiedzieć o swoich preferencjach wyborczych. To co wyznała będzie szokiem dla wielu.

Szokujące wyznanie

Okazuje się, że kobieta głosowa na partię Jarosława Kaczyńskiego! Wiele wskazuje jednak na to, że Prawo i Sprawiedliwość straci głos Marii Kiszczak.

Żonie generała nie podoba się mianowicie ustawa degradacyjna – Apeluję do prezydenta, aby nie podpisywał tej haniebnej ustawy. Jeśli ona wejdzie w życie, już nie zagłosuję na PiS – zagroziła partii władzy na łamach se.pl.

Małżonka Kiszczaka uważa swojego męża za bohatera, patriotę oraz osobę, która obaliła komunizm i wprowadziła nowy system polityczny w Polsce.

Maria Kiszczak o mężu

– Mój mąż był polskim bohaterem i patriotą i służył takiej Polsce, jaka była, bo innej nie było. I to Kiszczak obalił komunizm. On ma wiele zasług dla Polski, jest twórcą zmian! Jeśli ustawa degradująca m.in. mojego męża wejdzie w życie, to już nie zagłosuję na PiS. Ta ustawa jest niesprawiedliwa i oceniam ją bardzo krytycznie. Mój mąż nie zasługuje na takie traktowanie. Jest mi przykro, że rządzący robią takie rzeczy po śmierci mojego męża – skrytykowała władzę Maria Kiszczak.

Wiele wskazuje zatem na to, że PiS straci poparcie żony generała, nic nie zapowiada bowiem, by partia Kaczyńskiego miała wycofać ustawę degradacyjną.

Proponowane linki:

1. Afera! Wyszło na jaw, co Kiszczak zawdzięczał Kaczyńskiemu

2. Wdowa po Kiszczaku tego nie wytrzyma. PiS przygotował dla niej horror

Tych komunistycznych generałów PiS chce zdegradować!

10 największych zbrodni komunistów, o których mówi się dziś rzadko

Źródło: se.pl

Zobacz również