Na jaw wyszedł sekret Agaty Dudy i prezydenta. Trudno w to uwierzyć

Na jaw wyszedł sekret Agaty Dudy i prezydenta. Trudno w to uwierzyć Źródło: fot. youtube.com/Prezydent.pl

Pierwsza dama Agata Duda i prezydent Rzeczpospolitej są ze sobą od niemal trzech dekad. Para krakusów poznała się jeszcze w liceum i dziś ani myśli się rozstawać. Życie Andrzeja Dudy i jego małżonki jest niezwykle interesujące, a na jaw wyszedł właśnie ich wielki sekret.

Para prezydencka poznała się za czasów licealnych. Choć uczęszczali do osobnych szkół średnich, połączyła ich impreza urodzinowa wspólnego kolegi. Od tamtego pamiętnego dnia Dudowie są niemal nierozłączni. Przyjęcie urodzinowe odbyło się w 1990 roku. O kulisach początków bliższej znajomości z przyszłym prezydentem państwa polskiego Agata Duda opowiedziała w wywiadzie do gazetki wydawanej na potrzeby kampanii prezydenckiej 2015 roku. - Pamiętam, że Andrzej odprowadził wtedy mnie i moją koleżankę do domu. Potem nastąpiły kolejne spotkani - mówiła Pani prezydentowa. Ślub Dudowie wzięli po czterech latach związku, w 1994 roku. Już rok później na świat przyszło ich jedyne dziecko, córka Kinga. W rodzinie zawsze najważniejsze były więzy między jej członkami, co sama pierwsza dama podkreśliła dobitnie w jednej z wypowiedzi. - Wszyscy zastanawiają się, kto stoi za Andrzejem Dudą. Z całym szacunkiem Panie prezesie, ja się pana nie boję, jedno jest pewne: niezależnie od wyniku wyborów: za Andrzejem stoję ja i moja córka, nic tego nie zmieni - usłyszeliśmy z jej ust przed drugą turą wyborów prezydenckich.

Na jaw wyszedł sekret, który Agata Duda i prezydent ukrywali latami

Pomimo tego, że życie prywatne nie odgrywa wielkiej roli w kontaktach Pałacu Prezydenckiego z mediami i społeczeństwem, co nieco dowiedzieliśmy się wywiadów udzielonych mediom przez pierwszą parę. Dudowie początek swojego związku datują na wrzesień 1990. - Wspólne wyjścia do kina i na urządzane wtedy w Pałacu pod Baranami Tańce letnie. Od września 1990 r. jesteśmy parą - mówił w rozmowie z "Super Expressem" Andrzej Duda. Z relacji bliskich znajomych obojga małżonków wiadomo, że o miłość w relacji od samego początku zabiegał prezydent, a Agata Kornhauser nie była wobec niego uległa. Z czasem jednak wszystko się zmieniło. Dowodem na to jest będąca długo sekretem niesamowita podróż, którą razem odbyli. Aż trudno uwierzyć, że przyszli małżonkowie udali się na autostopową wycieczkę po Europie, na którą nie zabrali wcale pokaźnej sumy pieniędzy. - To była spontaniczna podróż, praktycznie bez pieniędzy. Codziennie jedliśmy chleb z nutellą - opisał lakonicznie wspólny wypad na zachód Andrzej Duda.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polityk PiS ujawnia: Z Kaczyńskim jest coraz gorzej, psychicznie nie wyrabia
  2. Meghan Markle nie zaprosiła brata na ślub. „Bolesne, że o nas zapomniałaś”
  3. TO OFICJALNE! Marina jest w ciąży!
źródło: viva.pl Następny artykuł