Brad Pitt i Angelina Jolie tworzyli prawdopodobnie najbardziej medialne małżeństwo w Hollywood. Sielanka nie trwała jednak długo, a doniesienia o kryzysie w związku słynnych aktorów coraz częściej pojawiały się na okładkach gazet. Ostatecznie para rozstała się rok temu. Jak ujawniają osoby z otoczenia Brada Pitta, związek z Jolie jest dla aktora prawdziwą traumą.

Gazeta „Star” informuje, że Brad Pitt, aby poradzić sobie z problemami zaczął sięgać po alkohol i przez niemal rok nie mógł dojść do siebie. Gwiazdor powrócił na prostą dopiero po terapii psychologicznej.

Toksyczny związek

Dziś Pitt jest szczęśliwy z powodu rozstania z byłą żoną. Co więcej, twierdzi, że rozstanie z Jolie jest najlepszym co mogło mu się przydarzyć, a związek ze słynną aktorką nazywa „trwającym 12 lat piekłem”. Pitt twierdzi, że jego małżeństwo z Angeliną Jolie od początku było toksyczne. Jak informuje jeden z jego znajomych, aktor był jednak bardzo zakochany w Jolie i bardzo przeżył rozstanie.

– Brad nie przespał wiele nocy, zachodząc w głowę, jak doszło do rozpadu związku. Było to też tematem wielu analiz w trakcie terapii. W końcu doszedł do wniosku, że związek ten był od samego początku toksyczny. Oprócz świetnego seksu niewiele ich łączyło – relacjonuje anonimowy informator.

Brad Pitt uskarżał się również na brak uwagi i czułości ze strony swojej żony.

Jak twierdzi źródło gazety, przy sześciorgu dzieci Angelina była coraz bardziej zmęczona i w ogóle nie miała ochoty na zbliżenia intymne, Brad czuł się ignorowany i przeżywał z tego powodu koszmar. Koniec końców zaczęli prowadzić oddzielne życie i oboje czuli się ze sobą nieszczęśliwi.

Źródło: rmf24.pl

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również