Na Facebooku znowu afera. Po Mistrzostwach w Szkalowaniu Jana Pawła II i stronach obrażających popierającą KOD szefową Facebooka na Polskę, przyszedł czas na „Mistrzostwa w strzelaniu do narodowców”. 

11 listopada jak co roku odbędzie się Marsz Niepodległości. W zeszłym roku było spokojnie, ale w poprzednim latach dochodziło do zadym i niszczenia miasta. Wykorzystali to twórcy internetowych zadym podający się za satyryczną stronę „SokzBuraka”. Namawiają do brania udziału w „strzelaniu do zwierząt”, jak nazywają narodowców.

– Jesteś policjantem? A może masz ochotę postrzelać trochę do narodowców?
Trafiłeś idealnie mistrzostwa te organizowane są z dedykacją dla ludzi takich jak ty. Event będzie odbywał się w naszej kochanej Warszawce rujnowanej co każde święto niepodległości i by uwolnić ja od zdewastowania wybraliśmy takie a nie inne miejsce.
Więc weź swoją wiatrówkę i strzelaj do zwierząt, dla najlepszych przewidziany jest tytuł mistrza Polski oraz cenne nagrody rzeczowe – piszą twórcy wydarzenia.

Wcześniej organizowano Mistrzostwa W Obrażaniu Papieża oraz zakładano strony sugerujące, że szefowa Facebooka na Polskę gwałci małe dzieci.

strzelanie

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:

...

Zobacz również